Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

image.thumb.png.c837e45618586ce6d387dc3b9dacad55.png

Задња (али стварно задња) компонента грамофонског система - кућиште за Hall Effect сензор. У задњој идерацији, користим Honeywell-ов SS460S у TO-92 изведби.

Сензор је монтиран на плочицу од POM-а, offset-иран од центра како би могао да имам флексибилност у монтирању (да не морам да будем ултра прецизан при постављању магнета, рецимо).

Сензор је повезан са контролером уз помоћ кабла Tasker C286, и двојац TinyXLR конектора од REAN-а (подружница Neutrik-а).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

35 minutes ago, Zen Mod said:

onaj drugi narucen , otisao namotaj

Eto izvora zice za motanje MC :) 

BTW, zar nema tih mehanizama za zamenu, normalni indikatori kostaju 5 a ne 50$, pa da se provuce neki milia(mikro)mpermetar kao donor?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, InSides said:

 

Задња (али стварно задња) компонента грамофонског система - кућиште за Hall Effect сензор. У задњој идерацији, користим Honeywell-ов SS460S у TO-92 изведби.

Сензор је монтиран на плочицу од POM-а, offset-иран од центра како би могао да имам флексибилност у монтирању (да не морам да будем ултра прецизан при постављању магнета, рецимо).

Сензор је повезан са контролером уз помоћ кабла Tasker C286, и двојац TinyXLR конектора од REAN-а (подружница Neutrik-а).

Znaš šta mene jedino brine u tvom projektu gramofona, ako vidi slučajno Kuzma šta si sve napravio, ima trenutno da padne u depresiju.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, NIXIE said:

Znaš šta mene jedino brine u tvom projektu gramofona, ako vidi slučajno Kuzma šta si sve napravio, ima trenutno da padne u depresiju.:D

Хах. :) Кузма брине о фирми, исплатљивости и профиту. Ја нисам (на срећу / нажалост зависно од гледишта) подложан тим ограничењима.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, vladd said:

Eto izvora zice za motanje MC :) 

BTW, zar nema tih mehanizama za zamenu, normalni indikatori kostaju 5 a ne 50$, pa da se provuce neki milia(mikro)mpermetar kao donor?

ja sam menjao kad sam imao , da se pogodi ii fizika i elektrika

 

ima u Buerklin , oba tipa , identicni

oko 17E franco NS , za te pare se ne isplati mlatiti za nista manje od idealnog

evo , ovaj sam popravio ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, InSides said:

Хах. :) Кузма брине о фирми, исплатљивости и профиту. Ја нисам (на срећу / нажалост зависно од гледишта) подложан тим ограничењима.

No limits za švajseraj, to je suština ovog hobija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...