Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

5 minutes ago, sax.hifi said:

ja sam takav komplet kupio za 50e (6000 din.).

jedina zamerka je sto nema m.m. glavu nego kristalnu (Philips).

ali tako je bilo tad.

pojacalo (germanijumsko) i zvucnici (elipse u malim kutijama sa rupicama pozadi)

ce bidnu na prodaju (povoljno).

:drinks:

OFF:

vidje,moj prvi gram je bio Tosca 10,sa sve zvucnicima,pojacalom,kristalnom glavom..uzeh Lenco L-75 sredinom '70 iz dzeparca sto sam se narmbadzio za vreme letnjeg raspusta,pojacalo iz Tosca 10 sam izvadio uz pomoc drugara,ja mu uradio posebno kuciste,rekli bi jeto mlad,perspektivan DIYer,zvucnici ostali od Tosca 10,skolski drugar je imao starijeg brata,koji je vec tad petljao oko raznoraznih elektricnih/hifistickih skalamerija a la quadrofonski dekoderi sl.,,uradio mi je MM "karticu",koju je stavio u pojacalo od Tosca 10,kupio zvucnicu shure M75ED,i bio sam zadovoljan sa time jedno 2-3 godine..sve novonarucene  ploce mog drustva iz UK iz tog vremena,su prvo dolazile do mene,jer sam imao normalan gramofon naspram silnih Tosca,Turandota,Trubadura i sl.,sto su onomad oni jos imali..i uzivali smo u muzici King Crimsona,Weather report,Jethro Tull,Traffic,Doors itd., i u takvoj formi...

sa drugarem smo pre par godina kupili jedan istocnjacki gram,sa kristalnom glavom,pojacalom,zvucnicima,ne pitaj koja je firma u pitanju,ima tamo valjda 3 najlonske kese singlica,sto bivsih mojih,sto njegovih,sve ex YU,medj njima Black Night-Deep Purple,Animalsi "rising sun",Shocking Blue,Stonsi,Santana i ne secam se vise cega tamo nema..sve u svemu kad nekad rostiljamo,sastavimo taj ultrahajend sistem,i uz dovoljnu kolicinu maligana,sve je vec u redu..iz inata nismo dali na berzu te singlice da se prodaju,iako ih redovito posecujemo

 

:)

 

ON

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aa, znaci ista sorta po ludilu da zapropasti dva tri leta najboljih zivotnih godina, da bi pazario dzidzamidze za slusanje muzike. Sa ove tacke gledista, sumnjam da bih to ponovio...ali nece biti prilike za proveru sumnje :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, vladd said:

Aa, znaci ista sorta po ludilu da zapropasti dva tri leta najboljih zivotnih godina, da bi pazario dzidzamidze za slusanje muzike. Sa ove tacke gledista, sumnjam da bih to ponovio...ali nece biti prilike za proveru sumnje :) 

mladost ludost..i ostalo je dosta vremena jos da se ode i  na letovanje,nakon "posla" popodne na bazen,uvece zezancija sa drustvom...nekako je tad to jos sve bilo moguce,imali smo i energije i volje za sve to...

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam kad sam bio mlad bio sam mlad. U tom dobu bitisanja mladosti tezio sam biti mlad i koristiti benefite mladog tela i zdravog duha, takoreci, ziveo sam trista na sat.

Ne zalim.

Opet bih ja to isto. Smiriti me neces ti tim zlatnim dijamantom jer prijatelji moji jesu betmen mandrak fantom.

Kad ono medjutim...

Zadojise me misli pomodarne i internet mi ispra mozak glede stetnosti nikotina na moj ten, moju plucnu funkciju i mozdane aktivnosti, ukljucujuci i deo oko srceta i krvnijeh sustava.

Od prosle nedelje od 12:15 ja vise ne pusim duvana.

Ukratko, pusio sam od 17-e, sad mi je 42-e, sto bi rekli jubilej, 25 godina.

Osecam se... pijano.

Povecao sam unos alkohola da bih suzbio neurozu nikotinsku.

Drzte mi palceve.





Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne seri.

Da izvines na recniku, slightly sam nervozan.

Ovo nije zavisnost tipa juce sam pio toplu cokoladu, o boze, sta cu danas!?

Vrlo zajebata stvar. Poznajem (nazalost..) recimo sestoricu koji su se svukli sa konja a cigarete nisu mogli da bace. MLogo prskaju.

Jedan dva tri cetri pet sest sedam, godinama stojim i pazljivo te gledam.
Jedan dva tri cetri pet i sest, da li cu od tebe ikad cuti dobru vest?



Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

40 minutes ago, Trotter said:

Osecam se... pijano.

Povecao sam unos alkohola da bih suzbio neurozu nikotinsku.

Drzte mi palceve.





Sent from my SM-G361F using Tapatalk
 

Nece proci dugo, poras't ce ti sise ali ces prestati pusiti. Divna samospoznaja :BeerMugCheers: Na sve to posle gledas, kako sam pa mogao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Trotter said:

Zen Mod, fala vi, resen sam i hocu.

AB, odjebi, kao i uvek i bilo gde...

Sent from my SM-G361F using Tapatalk
 

Drago mi je da se slazemo naduvanko frustrirani... prosli smo te decije bolesti, pa delim stobom tugu. Ajd zdravo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbmtizivot da mi je neko prico da ce fakinmank dai bude najveca podrska sad bi skocio sa terase vavilonske[emoji4]

Medjutim, u pravu si iako si manc. Dobra si duša. Moja pokojna baba bi te lajkovala a to je veliki kompliment.

oću da obustavim. AUUU sto mi je kriza...


Disciplina Kičme je najbolja grupa sa ovih prostora.

Ljudi me se često boje mada ne znam zašto.

Onda ide solo iz Manitua mi number x...

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja motao duvan, pa prestao...pa kupujem cigare. Rekoh da prestanem, uspeo 24h. Zapalio posle vrtelo mi se u glavu kao kad sam tinejdzer zapalio. Bese bio na benzinsku pumpu...minut mi trebalo da se oporavim :)
Bese jedan film dobar, naravno engleski...kad leverpulov navijac hladno ulazi u bar gde su MU navijaci, polako skida sako i pokazuje dres Liverpulov. Sve ostalo je istorija :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego kad spominjemo Premijer ligu...posto to pratim preko EON aplikacije sa komp,...stolica mi se sva...vario, krpio, vario...nema vise. Ovo bi trebalo skoro da mi stigne
4e98f8acaddbf28cd63290f18ff140ec.jpg
Napravicu stolicu samo tako za gledanje i uzivanje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, shonne said:

Nego kad spominjemo Premijer ligu...posto to pratim preko EON aplikacije sa komp,...stolica mi se sva...vario, krpio, vario...nema vise. Ovo bi trebalo skoro da mi stigne
4e98f8acaddbf28cd63290f18ff140ec.jpg
Napravicu stolicu samo tako za gledanje i uzivanje :)

Traži vozačku u stolicu iz kamiona ili autobusa. Boljih nema, napravljene su da se živi u njima. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...