Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

5 hours ago, Borko_KA said:

Kako sto, zvog estetike, da se slazu uz zalepljene kondenzatore, kao kad slazes da ti kosulja i carape budu iste boje, sve mora da bude usklaDJeno...

Vidi se da nemas osecaj za umetnos i estetiku,  ne mesaj se.. :D

sta fali zalepljenim kondovima ?

ako mislis da ce otpasti, nece bogami.

mogu samo nasilno (cekicem) da se odvale.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, sax.hifi said:

sta fali zalepljenim kondovima ?

ako mislis da ce otpasti, nece bogami.

mogu samo nasilno (cekicem) da se odvale.

:cheers:

Salim se u vezi estetike, bitno je da krajnji korisnik bude zadovoljan..a ne ja ☺.  I da se zanemari estetika, sa funkcionalne strane je najlakse sve polepiti ali sta ako nesto od toga, nekad treba da se zameni?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Borko_KA said:

Salim se u vezi estetike, bitno je da krajnji korisnik bude zadovoljan..a ne ja ☺.  I da se zanemari estetika, sa funkcionalne strane je najlakse sve polepiti ali sta ako nesto od toga, nekad treba da se zameni?

Brener, pajser, brusilica... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probna verzija 32bit DSD diskretnog konvertera dual-balansirani. Uspelo, posle kracih resavanja problema u hodu. Jako sam zadovoljan cak i bez odgovarajuceg izlaza i dodatnih neophodnih sklopova na izlazu. Vrlo dobro radi, bolje od novijih PCM modela dacova sa DSD opcijom. 4 plocice hard wire - katastrofa. Kljucne reci strpljenje i koncentracija...

+

Uspelo mi je i da pokrenem i diskretni I2S. Isto 32bita. Mnogo problema, ali isplatilo se. Radi na svim sampling rejtovima, prirodno, muzikalno, neverovatno.

Sve se pogoni klasicnim USB I2S/DSD posle koga sledi izolacija svih signala.

Fotke samo za stereo balansirani DSD modul. I2S drugi put

IMG_3923 copy.JPG

IMG_3918 copy.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, Pchelac said:

Šidijanke...:D...Sava, sa prethodne strane...

 

ZZZ, kak'i su ti to 32bitni moduli, daj jos nesto o tome...

Ovi sa fotke su stereo, balansirani (2 x 2 modula) ALI samo za DSD digitalni bus. Druge formate NE prepozanaju, i na drugim formatima NE rade. Za sada sam isprobao DSD64 i DSD128. Radi vrlo dobro. Medjutim nisam uspeo da isprobam DSD256 zbog toga sto izgleda player u kompjuteru (audirvana, tako nesto nece da pusti taj format.) Ali mislim da ce raditi. Uporedjivao sam sa novijim dsd chipom neki PCM5xxx model i radi osetno bolje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...