Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Samo da nađeš svog "kablomana", eee... Ima da batališ i ta sokoćala i blejanje u Eagle i LTSpice, i vorum, otvor'će ti se čitav novi vidik'ci, novo poglavlje života čo'če! :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mojne ste neozbiljni, vid kaki mono blokovi za stereo ugođaj [emoji44]

Alal ti ćufte, sto bi rekla moja pokojna baba Cana!

Poljska energoprivreda ce trlja ruke a poljak moz da odjavi grejni gas od septembra do maja.

Imas li info koje zvuje ce covek da kaci na to?



Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo malo...pa nekako ne mogu da se odvojim od OB-a. Resio sam da ga zadrzim, s'tim sto imam veliki prekidac kojim cu birati OB ili kompresija, zavisno od toga sta slusam i kako sam raspolozen. Nego, evo slusam na uvce malo dva zvucnika - crni i zuti. Nijedan ne valja:bad:. Zuti se dere, pa sam ga malo prigusio,  a crnom nesto zapelo u grlu pa guta neke detalje. Ipak, mislim da cu za sada da montiram zuti na dasku-navikne se covek na dranje, pa mu posle svejedno :D

IMAG2872-1024x1820.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja malo slusao OB. Kontam da ima ljudi kojima se Fostex 206 svidja, mozda on u nekoj kombinaciji moze i lepo da svira, ali eto meni, kao ni Visaton B200 on ne lezi. Dakle ne radi se o basu, pricamo o 250 hz pa na gore. Stvar je u tome da mi se ne svidja, kako da se izrazim, "Boja tona". Tonaliet zvucnika. Nije prirodan zvuk. Moracu da kupim neke stare Iskrine, i jednostavno pokusam da cujem sto vise FR zvucnika (malo teze) dok ne nadjem ono sto mi se svidja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, chakija said:

Proći će te faza širokopojasnih i OB-a...treba malo vremena, ali čim jednom izbaciš pločetine iz stana više se neće vraćati. (na radost svih, a pogotovo žene :) )

Što žene vole malečke, nećeš verovati:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, sir Oliver said:

Što žene vole malečke, nećeš verovati:D

Jes,ako ih jednom ugleda, pa shvati i mali mogu da posluze, tesko meni. Zato, drzim se ja OB-a a u zamenu mogu samo neki svadbarski zvucnici. Ne pristajem na nista ispod 15" :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 03/02/2018 at 11:28 PM, Vix said:

Malo malo...pa nekako ne mogu da se odvojim od OB-a. Resio sam da ga zadrzim, s'tim sto imam veliki prekidac kojim cu birati OB ili kompresija, zavisno od toga sta slusam i kako sam raspolozen. Nego, evo slusam na uvce malo dva zvucnika - crni i zuti. Nijedan ne valja:bad:. Zuti se dere, pa sam ga malo prigusio,  a crnom nesto zapelo u grlu pa guta neke detalje. Ipak, mislim da cu za sada da montiram zuti na dasku-navikne se covek na dranje, pa mu posle svejedno :D

IMAG2872-1024x1820.jpg

Iskasapio si oba bre. Što? Napravi ljudski phase plug.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, skrstic said:

Iskasapio si oba bre. Što? Napravi ljudski phase plug.

Kad ih nisam skroz pocepao...da su svirali kako treba, ne bi ih dirao. Pa napravicu phase plug kad-tad. Ipak Fostex bolje svira od Visatona. Visatonu obavezno treba tweeter, on je wide-range najblaze receno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...