Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

8 minutes ago, sir Oliver said:

Im li neko neki savet šta podmlađivati na ovome?

platka.jpg

 

sta reci .......... a ne zaplakati .......... :rofl:

 

kondove , sta drugo .......... i to samo ako su otisli

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro kondove (ove velike) svako bi promenio ali šta dalje? Čini mi se prilično uredno

 

Izvinjavamo se mnogo se izvinjavamo ali od svih Naim i Quad klonova, AB klass modula i ostalih švajseraja, koje sam se zanosio da radim, ja nisam izdržao da ne uznem gotovo. Nisam mogao da odbijem ponudu.Spolja ko novo, unutra pucka a jeftinije nego pot , činčevi i zvučnički  samo da se kupe za neki švajseraj:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prvo to sto zicke za izlaz idu na front na preklopnik pa se vracaju nazad  ....... kome to jos treba ?

a ako ti treba , onda ne diraj nista , taj amp je taman za tvoje potrebe

idi na temu o Hitachi ampu sto sam prepravljao , ima ihaj slika

gledas i ukljucis mozak

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, InSides said:

Je li taj Rohmann nekad bio vec popravljan, ili bi mu ovo bio prvi put do Danske?

Pitam zato sto se spremam da saljem Kontrapunkt-a u Budimpestu - Danska nije opcija iz Makedonije.

Ovaj konkretno Rohman ima sledecu anamnezu :)

Pronadjen na jednom oglasu u Norge u roku od par sati kada sam targetirao ovaj model  ( thnx @ninja ).

Bila skrshena igla, verovatno i pokrivljeni kantileveri ( nastradao tokom cuvenih skandinavskih vikend "nasilja" kada etil uzme i dushu i telo ). Kupljeno.

Direkt poslan u Danske. Uradjen komplet. Tada je bilo to i javno prikazano na njihovom sajtu, odeljak Treasure Trove ( kako vidim, sada rade od tih vintage MC zvucnica samo Jubilee i Kontrapunkt modele ).

Uz komplet reperiranu zvucnicu sam dobio i list papira sa merenjima, potpisom i garancijom. 

Pesta - predpostavljam da mislis na Salai-a ? To je OK.

Btw, Danska nije opcija iz MAK ? Koliko se secam, @ninja ti je na to odgovorio, a ti kako 'oces. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, sir Oliver said:

Im li neko neki savet šta podmlađivati na ovome?

platka.jpg

 

Branko koji je ovo JVC? Liči jako na unutrašnjost ex mog 333AX, samo nisu bili ti izlazni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Alexx said:

Branko koji je ovo JVC? Liči jako na unutrašnjost ex mog 333AX, samo nisu bili ti izlazni...

Lov mrene na plovak se ne razlikuje mnogo od lova ostale ribe na plovak, osim što se mamac vodi po dnu da skakuće ili tik iznad samog dna. Prilikom vođenja plovka najlon treba da je stalno zategnut kako bi lakše kontrirali i usmeravali plovak. Dok vodimo plovak treba povlačiti nazad kako bi se mamac dizao i skakutao po dnu što mrenu može primamiti smešom od nakvašenog bajatog hleba, sa crvićima, glistama i kukuruzom. Za ovaj način pecanja, štap treba da je tanak i osetljiv i ne kraći od 3 metra. Pošto se govori o izuzetnom lovcu mreni,; najlon može biti debljine do 0,30mm, a udice kovanice od broja 6 do broja 10.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, Bajlag said:

Ja bi to prepravio u snagas, tj izbacio preamp, izlazne releje. Ako su sprezni elektroliti, MUSE bipolarni na njihovo mesto.

 

Interesantno. Čak ima mesta i za lampe da su ubutaju.

Mada me interesuje šta je to GM circuit dynamic A klasa. mMoram da se izigram stime.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, sir Oliver said:

Lov mrene na plovak se ne razlikuje mnogo od lova ostale ribe na plovak, osim što se mamac vodi po dnu da skakuće ili tik iznad samog dna. Prilikom vođenja plovka najlon treba da je stalno zategnut kako bi lakše kontrirali i usmeravali plovak. Dok vodimo plovak treba povlačiti nazad kako bi se mamac dizao i skakutao po dnu što mrenu može primamiti smešom od nakvašenog bajatog hleba, sa crvićima, glistama i kukuruzom. Za ovaj način pecanja, štap treba da je tanak i osetljiv i ne kraći od 3 metra. Pošto se govori o izuzetnom lovcu mreni,; najlon može biti debljine do 0,30mm, a udice kovanice od broja 6 do broja 10.

Aha. Hvala druže. Živ bio :drinks:

Misliš da si me zajeb'o, ali samo si sebe ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

39 minutes ago, Doktor said:

Btw, Danska nije opcija iz MAK ? Koliko se secam, @ninja ti je na to odgovorio, a ti kako 'oces. :)

Ma jeste @ninja predlozio, i veoma sam zahvalan, ali problem je i slanje van Makedonije - da ne poverujes. Plus, za cenu koju Ortofon nacelno trazi kupio bih direktno zvucnicu iz njihovog Treasure Trove-a.

EDIT: E sada se setio da si vec pisao za Rohmann-a, ali prazna mi glava pa se tesko setim. :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...