Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

9 minutes ago, skrstic said:

Ljubi ti tu tvoju ženu što je dopustila taj zavetni kovčeg nasred sobe.

Rekao sam joj da je to samo privremeno... (dok ne smislim sta cu-kontam moracu da napravim nesto lepo- da ne izgleda kao kovceg niti kao pojacalo, nego kao neki ukras..ono..da se svidi zeni, meni svejedno kako izgleda...) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Vix said:

A opet mi je cudno kako to, Mosfet Follower,koji je na papiru trebao biti bolji, meni se taj zvuk uopste nije svideo.

Već sam ti rekao pre par meseci, imao je jako veliki ulazni kapacitet, a ti nisi očigledno imao odgovarajući preamp da to poteraš. Sad je i onako gotovo, pogotovu što ti ovo novo dosta bolje svira. A taj Salas 6v6 što planiraš ima veliki izlazni otpor reda 1k5, tako da nije univerzalni preamp za svako pojačalo. To znači takođe da je veći uticaj kapaciteta kablova i ulaznog kapaciteta pojačala na zvuk, što je veći kapacitet to je muljaviji zvuk.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izvinite. ali ja ne mogu da ukapiram sta je ovo...Woland?
softver Agjust + za podešavanje zvučnice na gramofonu i merenje koječega na istom.. u paketu je i LP test ploča, sa snimljenim različitim signalima.. potreban je naravno PC i zvučna karta koja ima line in.. digitalija u službi analognog izvora :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Woland said:

softver Agjust + za podešavanje zvučnice na gramofonu i merenje koječega na istom.. u paketu je i LP test ploča, sa snimljenim različitim signalima.. potreban je naravno PC i zvučna karta koja ima line in.. digitalija u službi analognog izvora :)

Jel' ide i bar 1 USB kabl u tom kompletu ? :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bilo bi kulturnije i urednije da su computer grade kondovi , pa isti povezani sa slajfnama Al od 2mm , onda kabline direk na slajfne gde treba

no , ovo je bilo na raspolaganju , a dovoljno dobro

u svakom slucaju , samo na vizuelnom planu malo santa , funkcionalno je ihaj

 

al da se zna ...... crne i crvene i roza zicka ..... sve je WE

 

to da se i Grau malo poraduje

:Laie_58:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...