Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

1 minute ago, InSides said:

Double Trouble. :)

double_trouble.thumb.jpg.5cbb7f9e5712ffe945c1fe5bb5e29597.jpg

П.С. Није баш практично, али лепа ова симетрија. :)

Sve mi se sviđa, stvarno je impresivno, ali ja ne bih ručku stavljao tačno na mestu oslonaca šasije. Ili možda baš tako treba?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, NIXIE said:

Sve mi se sviđa, stvarno je impresivno, ali ja ne bih ručku stavljao tačno na mestu oslonaca šasije. Ili možda baš tako treba?

Radio sam (uz pomoc prijatelja) dvadesetak vibracionih analiza. Za ovaj sklop to se pokazalo kaj najprikladnija lokacija (bolje rechi najprikadniji kompromis).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Pchelac said:

E, ajd da pravimo FAK u Borkovcu, ima hotel, odlican spa-fazon, olimpijski bazen prekoputa, jezero za pecarose, Ima veeeelika kafana sa pogledom na šumu koja se iznajmljuje samo za svadbe, rodjendane i slične fakove... sve u krugu od 200m. Bar četvoro može da spava u mojoj vikendici, gde može da se roštilja i kotliči... Jes Vojvodina, ali zato južna ekipa može da noćeva kod mene za dž... Ideja za sledeće leto. Samo da bude švajseraja novoga dovoljno...

Poceli su da prave novu zgradu pored osnovnog objekta. Mozda su vec i zavrsili? Tu bi trebalo da bude sala za konferencije, a pretpostavljam i druge prostorije. Mislim da je jako dobro za festival. Sto se tice restorana, usluga je odlicna, radi neka mladja ekipa koja je iskustvo stekla u inostranstvu i to se odmah vidi po ponasanju konobara. To prati naravno i ukusna hrana. Medjutim taj hotelski restoran je skoro stalno PUN. Od ujutru do uvece. Non stop ljudi stizu, ali posto je jako veliki, mnogo veci nego sto broj soba zahteva nije nikada bila preterana guzva. Ustvari mislim da im taj restoran pravi osnovni prihod... Sobe su vise nego OK. Bazen je isto OK ali nije nesto preveliki pa zna da bude i guzva. Ja to nisam nesto ni koristio, vec skoro islkjucivo se krecem na potezu sauna - parno kupatilo - hladni tusevi. :) To me vrati iz mrtvih... Parking mi se mnogo dopada, poplocan dobro obelezen sa dovoljno prostora za automobile, dobar prilaz i izlaz, i nema ni jednog papirica ni ostalih sranja koja su klasika za BG - nirvana to je ono na sta prvo nailazis, ako se izuzme deo puta od grada do hotela koji je pun odrzavanih vinograda... Poprilicno idilicno za ovu nasu katastrofu kojoj smo svedoci evo skoro pa trecinu veka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, sax.hifi said:

ja nisam isao kao mladji, ce da idem kao mator.

mada, nisam ni tako mator.

usao u 47-u.

mozda sam mator za sex, ali nisam za elektriku.

:drinks:

Ma gde si mator, to su ti najbolje godine.  Pazi kad odeš tamo, oni još vole čika brku. Ja bih opet išao i ako sam stariji od tebe, nego me zezaju leđa od sedenja ispred računara.

Imali smo kolegu u firmi kome je nadimak bio Jova Hitler (omiljena psovka mu je bila j... te Hitler, pa mu ostao nadimak). A čovek je bio pljunuti Lenjin, ko brat blizanac, onako proćelav. Odemo mi u Rusiju na montažu fabrike, pitaju Rusi kako ga bre zovete Hitler kad je isti Lenjin, nisu mogli da veruju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, ZZZ said:

Poceli su da prave novu zgradu pored osnovnog objekta. Mozda su vec i zavrsili? Tu bi trebalo da bude sala za konferencije, a pretpostavljam i druge prostorije. Mislim da je jako dobro za festival. Sto se tice restorana, usluga je odlicna, radi neka mladja ekipa koja je iskustvo stekla u inostranstvu i to se odmah vidi po ponasanju konobara. To prati naravno i ukusna hrana. Medjutim taj hotelski restoran je skoro stalno PUN. Od ujutru do uvece. Non stop ljudi stizu, ali posto je jako veliki, mnogo veci nego sto broj soba zahteva nije nikada bila preterana guzva. Ustvari mislim da im taj restoran pravi osnovni prihod... Sobe su vise nego OK. Bazen je isto OK ali nije nesto preveliki pa zna da bude i guzva. Ja to nisam nesto ni koristio, vec skoro islkjucivo se krecem na potezu sauna - parno kupatilo - hladni tusevi. :) To me vrati iz mrtvih... Parking mi se mnogo dopada, poplocan dobro obelezen sa dovoljno prostora za automobile, dobar prilaz i izlaz, i nema ni jednog papirica ni ostalih sranja koja su klasika za BG - nirvana to je ono na sta prvo nailazis, ako se izuzme deo puta od grada do hotela koji je pun odrzavanih vinograda... Poprilicno idilicno za ovu nasu katastrofu kojoj smo svedoci evo skoro pa trecinu veka

ma OK je Borkovac, ali tamo je fenseraj, Spa, masaže i trte mrte, za vikend prepuno platežnih gostiju, mislim da bi smo se smrzli od cene koju bi nam tražili - oni su u filmu u kom se za spa team building plati poprilično.. ima i drugih dobrih a normalnih mesta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Woland said:

ma OK je Borkovac, ali tamo je fenseraj, Spa, masaže i trte mrte, za vikend prepuno platežnih gostiju, mislim da bi smo se smrzli od cene koju bi nam tražili - oni su u filmu u kom se za spa team building plati poprilično.. ima i drugih dobrih a normalnih mesta

Ma da. Ipak je južnije i tužnije i jeftinije. Ovde bre ima kafana gde kad  ti kad donesu ceh dodje da pitaš jej to za jednoga ili za sve?

Prekjuče nas šestoro mezilo, pilo ,jelo za 50 €.

A i planine  su interesantne. Sisevac je , sem daljine za severne članove, bio dobar izbor. Doduše nije idealna sala ali u onom hotelu iznad je bila bolja sala.

Šta mislite o Banji Ždrelo?

Malo bliže za severnjake od Sisevca, priroda slična, cene pristupačnije od Berkovca,...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...