Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Uh...boleština :)

Trebalo bi da bude vredno truda?

 

Da...da nije toliko dobro sigurno se ne bih trudio celo leto oko skutijavanja...Line stage je po meni bolji cak i od Wright-a kog si slusao...a oko Xona nema puno price...pogotovo ne u ovoj verziji. Tako da, sto se mene tice, zaista sam uzivao skutijavajuci sve to...jbg, stres na poslu je tolki da je skutijavanje postalo uzivancija :wink2:  (koje je inace samo po sebi stresssss)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

extaziranje mi je bilo prosle nedelje, naucio klinca da pliva :-)

 

A evo i mojih ''Ardencica''...prakticno Tannoy Churchill u kutiji nalik Canterbury-ju...Stigli napokon i svi delovi za skretnice. Kutija je bolestina...majstor pobenavio, oce da napravi bolje od Engleza :whistle2:

 

Americki orah furnir, puno drvo i furnir korena za one zajebancije iznad i ispod drajvera...Cak ce i kljucaonicu da napravi (normalno kad su mu vrata glavni posao)

 

 

post-73-0-15111300-1440021999_thumb.jpg

post-73-0-78533200-1440022481_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobroattachicon.gif20150823_165413-1024x576.jpgattachicon.gif20150823_165419-1024x576.jpgattachicon.gif20150823_165447-1024x576.jpgattachicon.gif20150824_020122-1024x576.jpgattachicon.gif20150824_020323-1024x576.jpg jutro. Posao ceka, pa nemam vremena za objasnjavanje. Pisacu kasnije kad (ako) stignem. Zasad samo par slika od nedeljnog popodneva...

 

Bravo za ideju!

:oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo samo ukratko, s'telefona (u toku radnog vremena, na pauzi za mobilni).

Nakon preuredjivanja dnevnog boravka, Open Baffle zvucnici su se izborili da ostanu, ali PC, koji je bio drugi izvor muzike, nije. Jednostavno ga nisam mogao nigde sakriti a da ne strci kao go*no u bazenu. Osim toga, ta masina nije vec bila ni za sta drugo, samo na korak do otpada (P4 single core) koji u zadnje vreme nesto i nije radio kako treba. Medjutim, u sebi je imao prilicno dobru zvucnu (Creative Audigy Z2). Mada sam i to skoro otpisao i planirao kupovinu Thin Clienta ili Raspberry Pi + Dac. I tako cekajuci neke novce za to, a nema ih...

Drugar mi pokloni malo bolju maticnu plucu sa Dual Core procesorom. Pogladam, PCI slot. Audigu moze u nju. Da stavljam to u ruzno kuciste? Nee...

Uz to, imao sam pocerupano Marantz pojacalo koje vise nije za popravku, ali zato moze da stane u pregradu police gde su ostala pojacala, i da glumi pojacalo koje to nije! I eto resenja...

Jedino mi smeta buka ventilatora, moram nataknuti neki veci pa nek se sporije vrti, ovako ne znam da li radi komp, ili neko usisava.. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam negde malecku ploču takođe sa VIA čipsetom koja podržava Conroe DC procesore. Ima samo 1 PCI slot za muzičku i običan VGA konektor za monitor.

Ako bi ti više odgovarala da ti u ovu kutiju stane i napajanje mogu je potražiti. Služila je neko vreme u MAME kabinetu pa je zamenjena pločom iz laptopa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas jos malo ceprkao. Zamenjen ventilator tisim, ali ipak se cuje, tako da ta skalamerija ipak nece biti audiofifisticka sprava ali ce privremeno posluziti. Cd rom i napajanje ostaju napolje. Slikacu ponovo kad sve ubacim na mesto. Sad pitanje: koji Linux? Daphile ili AP Linux. Koristice se samo za slusanje muzike, mada bi i browser bio dobrodosao a daphile ga nema...post-40-1440602274042_thumb.jpgpost-40-14406022799708_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...