Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Projekat je zapoceo Impuls a zavrsio Dragan nakon sto se mom prijatelju iz Su XOno nije dopao...Tako to biva...

 

PCB Nagard, vecinu (95%) delova polemio Impuls a Nagard izbacio Silmike i ubacio BG N koje sam imao od ranije. Zadnja radjena od klirita i laserski gravirana. Poklopac koren americkog oraha. Prednjica 20mm alu plastificiran kod Steinike pa zatim laserom odradjeni natpisi kod drugara u lokalu. 

 

 

post-73-0-56431600-1438028653_thumb.jpg

post-73-0-01139100-1438028887_thumb.jpg

post-73-0-15722800-1438028904_thumb.jpg

post-73-0-96803900-1438028914_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

donja je 6mm aluminijum. Svi sarafi su upusteni (ima ih poprilicno za odstojnike) i donjica je ravna, ni jedan saraf se ne vidi. Kutija je iznutra ''sirmovana'' celicnim limom koji je zasticen od korozije bakarnim (Wurth) sprejom.

 

Prilicno je sve neprakticno za podesavanje, treba skidati ceo poklopac ali to se svakako ne radi cesto...Sve u svemu, simpa mi izgleda, ko neki Accu :-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Projekat je zapoceo Impuls a zavrsio Dragan nakon sto se mom prijatelju iz Su XOno nije dopao...Tako to biva...

 

Nije jedini...   obe verzije smo slušali...   više nas, više puta   :wink2:

ali to ne znači da ne valja, možda se kod tebe super uklopilo sa tvojim sistemom ?!

Kućište je brutalno odrađeno  :oke: svaka čast.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti si osvedoceni protivnik analogije :wink2:

 

 

Rekoh vec, sreca da je tako ispalo! Da ne ulazimo sad u raspravu kako XOno svira...

 

Thx za kutiju, uzivo mnogo lepse izgleda. Vecini se ne svidja drvo, preferiraju aluminijum. Svakako se nece videti kad se stavi na policu a i prasina se lakse brise sa laka nego sa aluminijuma.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti si osvedoceni protivnik analogije :wink2:

 

 

Rekoh vec, sreca da je tako ispalo! Da ne ulazimo sad u raspravu kako XOno svira...

 

Thx za kutiju, uzivo mnogo lepse izgleda. Vecini se ne svidja drvo, preferiraju aluminijum. Svakako se nece videti kad se stavi na policu a i prasina se lakse brise sa laka nego sa aluminijuma.

 

Drvenarija me odmah podsetila na S klasu (interijer)  :wink2: i nisam uopšte protivnik gramafona samo eto ja svoje novce ne druge gluposti trošim, posle 30 godina mi dosadilo kupovati ploče koje treba maziti paziti zbog dve tri pesme...  da slušao sam dve verzije i nisam bio oduševljen no vlasnik je i sam kasnije skontao da to nije to pa je vratio stari preamp  :wink2: po meni je dobro uradio.

Ipak mi se najviše dopao gram kod Danijela sa starim kutijama, to je bilo po mom ukusu  :oke: no čućemo valjda i kod tebe na zimu kad dođem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

thanx,da si ga video samo juce popodne dok smo slusali mjuz..ja odvrnuo Bad Company "Run with the pack",a on lepo sedi,i slusa..bit ce nesto od njega kao hifista :)

 

Il' je gluv, il' ga nije briga čime se gazda drogira :D

 

(moja šnaucerka je načisto indiferentna na sve što dolazi iz zvučnika - ili me jako voli pa trpi :D )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Sto se tice line stage-a,

 

display montiran, izbusena donja za 100 odstojnika ( :-( )

 

Sutra idem kod Steina (iznenadjenje Stein!) da se dogovorim za struganje kapica za enkodere (selector i volume)...I naravno, plexi za display koji je narucen treba da se montira...

 

 

 

 

post-73-0-09023500-1440017725_thumb.jpg

post-73-0-19292900-1440017739_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...