Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

jeste. ova dugačka pcb (čak 28cm) je tkz anti-Tasovac, služi kao i ona nepravilna za sirovi dc pa se jedno 6kom torusa kače na njih. treba to sve prilemiti pa će biti još koja slika :)

Ti si definitivno misteriozna licnoS :) Bez zajebancije , do sada nisam zapazio da si nesto od audio opreme pravio, tj, kacio ovde slike ili seme a stalno nesto nabavljas i budzis, bavis se i nekom drugom granom elektronike. Stavrno me interesuje, tako da se ne uvaza tvoj uopsteni odgovor koji sam siguran da ces da das :) Za sta su recimo one plocice gore?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

taj mi kuca ovde postove i tamani mi moje cigare

 

Ne se kaže toj, nega: taj mi meni nakucavaje ovdi postovije i zatamanjavajuje mi meni moje mi cigaretle...  :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od dva stara lasera pravim nijedan, a ima i nekog početnog uspeha.

 

Desnom sam vadio valjke zupčanike i zube,

post-1687-0-14849600-1422652976_thumb.jp

 

Levom sam pravio otvor gde ga nikad pre nije bilo.

post-1687-0-58497300-1422653093_thumb.jp

 

Kakav, takav ali uspeh. Koristim staru i lošu kasetu za početak.

post-1687-0-40593200-1422653265_thumb.jp

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Teško da ću moći nešto pametno uslikati.

Ovaj model štampača nije lak za prepravku niti sam našao da je to neko pokušao. Pravljenje ravne putanje za pertinaks radio sam zidarskim metodama. To je najbrže odrađeno.

Najvažnije je zadržati 2 senzora prolaza papira na svom mestu u odnosu na OPC(doboš u toneru) da bi otisak PCB na pertinaksu bio tamo gde treba i da ECU ne prijavi zaglavljivanje iako ga nema.

 

Trebalo bi juriti štampač sa donjom fiokom za papir a ne kao ovaj koji i izbacuje i uzima papir odozgo.

Imadoh ovaj pa sad jem gomna. Što dalje idem veći su i problemi.

Čini mi se da OPC uspeva pozitivno naelektrisati bakar brže nego što mogu odvesti višak tog naboja.

Nalazim se tamo gde nikad nisam bio. Niti znam šta treba da merim niti čime niti igde išta o tome piše.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...