Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Oću da kupim ovo sebi, samo da proverim ima li ko ovu spravu i kako se pokazalo u praksi (Zen beše ima neku ovakvu, ne znam jel baš isti model). Ovde je najjeftinije koliko vidim.

Realno ne zatreba mi često, ali sve češće se to dešava. :pardon:

https://www.bcgroup-online.com/aparati-za-lemljenje-i-varenje/ningbo-bazna-lemilica-za-odlemljivanje-zd_8925-123353?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com&utm_term=es_0_1_pp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas to

malo su glibava 3 holzrafa koja stezu grejac na bakelit bazu ali ako vodis racuna da su stegnuti nema problem

ili odmah prepravi na 3 prolazna srafa sa maticama, kako sam ja morao kasnije, kad se rasklimase original

filcani filteri - kod kineza kupujem pakovanje samolepljivih patcheva sto se lepe na noge od stolica i sl, obrezem na meru i skinem samolepljivi sloj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Par puta sam popizdeo kad se nije dalo odlemiti lako, tako da ide to u nabavku. Nemam ja više živce ko nekad. :angry7:

A i skoro sve je sad dupla štampa, a one improvizovane sisaljke nisu dorasle tome.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, NIXIE said:

Oću da kupim ovo sebi, samo da proverim ima li ko ovu spravu i kako se pokazalo u praksi (Zen beše ima neku ovakvu, ne znam jel baš isti model). Ovde je najjeftinije koliko vidim.

Realno ne zatreba mi često, ali sve češće se to dešava. :pardon:

https://www.bcgroup-online.com/aparati-za-lemljenje-i-varenje/ningbo-bazna-lemilica-za-odlemljivanje-zd_8925-123353?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com&utm_term=es_0_1_pp

Obavezno iskoristi opciju da ponudis manje novca posto ti ne odgovara cena. Kupujem neke krupne stvari kod njih vec neko vreme i uvek su veoma poslovni, odgovore sa povoljnijom ponudom ili ponude nesto gratis ako bas ne mogu da smanje cenu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ee, da ne bude da se ništa ne radi po vorumu jel :buba:

Preamp započet 2017e ja bih rekao, al bolje ikad nego nikad! :dedica:

Trenutno kution u sivoj fazi:

20240117_105541.jpg 20240117_105548.jpg

Jel ima neko ideju kako da skinem farbu, ja misim da potopim u nitro razređivač pa polako? Već je počelo da se ljušti, pa kontam da nije nikakva "reaktivna" farba već neko običnije rešenje. Naravno, mehaničko šmirglanje itsl mi ne pada na pamet.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Ja sam skidao pištoljem za vruć vazduh i špahtlicom. Posle je išla šmirgla i ostalo. Iz tih proreza će biti malo teže, nekim oštrim nožićem?

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To izgleda kao farba. Imao sam slične takve panele, možda i identične. Samo sam ih ošmirglao i plastificirao, ništa se nije podiglo. Na drugim nekim pločama bez perforacije sam skidao farbu vrućim vazduhom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...