Jump to content
mmilovan

DIY - generalna oftopična zabava

Recommended Posts

Свака част али мени у част да рамови буду офарбани у Црвено, зна се зашто  :blush:.

Postavljena slika

Crveno... u snegu... Dormant crvena, čak bolja nego čika Enzov izbor... Šteta je što se boja na monitorima ne može tako dobro prikazati kako dobro deluje u prirodi, pa još na dnevnom svetlu...

Na većim delovima ovako nekako...

Postavljena slika

Postavljena slika

Stein, iz kojeg je ono Nissana?Vidim turbinu i neke opake usisne cijevi sa druge strane...Da sam na plaži morao bih se okrenuti na trbuh... :blush::(;)

Stein, iz kojeg je ono Nissana?Vidim turbinu i neke opake usisne cijevi sa druge strane...Da sam na plaži morao bih se okrenuti na trbuh... :blush::(;)

Скајлајн није јер има 4 цилиндра, можда 240SX  :).Ako јесте онда је ознака мотора: SR20DETдискО_Сту

Скајлајн није јер има 4 цилиндра, можда 240SX  :blush:.Ako јесте онда је ознака мотора: SR20DETдискО_Сту

Nema šta! Čovjek suvereno vlada materijom! :(EDIT: Sad sam pogledao na link. Ne prepoznajem model, ali mi se onaj usis ćini kao custom made!

Већ размишљам о пластифицирању поклопца главе на Твингиши!дискО_Сту

Javi mi onda ko sve radi dormant boje u Prestonici. Bez zezanja, baš me zanima. (moji drugari sa Freebikinga ubiše se da nađu nekoga tamo, ali kažu da im fali bar jedan da bio neko ko te boje radi)

E, šta Ti ovo znači:"kažu da im fali bar jedan da bio neko ko te boje radi"...?

Javi mi onda ko sve radi dormant boje u Prestonici. Bez zezanja, baš me zanima. (moji drugari sa Freebikinga ubiše se da nađu nekoga tamo, ali kažu da im fali bar jedan da bio neko ko te boje radi)

До сада све што сам носио на Пластифицирање, носио сам код :" Кецман и Синови", и нису се покварили свих ових протеклих година!

Које боје користе тј. произвођач не знам!

Радионица се налази у ул. Војводе Степе 335 преко пута Студентског дома и АК Шумадија, тел. 011-3970018.

Ух ово већ личи на бесплатну рекламу, нема везе ми смо Зелени ," Не може нам нико ништа, јачи смо од судбине"  :blush:.

дискО_Сту

Nemoj dok ove moje bicikliste ne preusmerim tamo :blush:Inače, mi boje kupujemo od nekoliko domaćih formi koje se time bave i uvoze ih u Srbiju. Dakle, dostupne su svakome ko se plastifikacijom bavi ili želi time da se bavi, ima u Srbiji da se kupi i adekvatna tehnologija za nanošenje itd.

Nemoj dok ove moje bicikliste ne preusmerim tamo :blush:Inače, mi boje kupujemo od nekoliko domaćih formi koje se time bave i uvoze ih u Srbiju. Dakle, dostupne su svakome ko se plastifikacijom bavi ili želi time da se bavi, ima u Srbiji da se kupi i adekvatna tehnologija za nanošenje itd.

Главни у фирми за оперативне послове зове се Драган, газду нећеш никад ни срести.Иначе Миломир Кецман је бивши џудиста, тек да се зна!!!дискО_Сту

I TO je negde doktor. :buehehe:

Šta ti je tu čudno Branko ... imamo(a vala i imali smo) mi u Sbiji i mnogo svetlijih primera od ovog ... doktorske, a bogme i drugih, profesija ... tu bar ne oskudevamo ... taki nam je valjda horoskop ... Postavljena slika