Jump to content
mmilovan

DIY - generalna oftopična zabava

Recommended Posts

nego, pitam se jel bolji zvuk ako se stavi pesak dunavac ili morski :buehehe:

Kaže rečni... ali zar nisi pročitao u uputstvu da pesak treba ispržiti u rerni jedno dva sata i nešto?E sad, pitam se ja da li bi veća temperatura prženja i produženje vremena učinila da basovi budu utegnutiji, a visoki da budu određeniji? Možda bi i druga gumica na čaši pomogla utezanu basova. Recimo umesto ove za tegle uraditi nešto od unutrašnje gume za bicikl...

ali ako je "live" komentar onda je prešišao i onog lika što je nakon neke nesreće(ne sječam se o ćemu je riječ - davno je to bilo) novinaru na pitanje kako se osjeća u kameru rekao: "Osjećam se vrlo eventualno!".

Bogami je "live", a pride izgovoren od strane ženskog bića.Šta da radimo, takve su žene... kad lupe tu trava ne raste...

Bogami je "live", a pride izgovoren od strane ženskog bića.Šta da radimo, takve su žene... kad lupe tu trava ne raste...

Žensko? A govori u muškom rodu?! Pa, za nju je Nives Celzijus Maria Kiri! :buehehe: Nego nismo li prvaci svijeta? Mi u off topic forumu uspijemo dati jedan komentar na temu, a stranicu i pol po svome! E, vala smo majstori!!! :buehehe::blush:

Žensko? A govori u muškom rodu?! Pa, za nju je Nives Celzijus Maria Kiri! :buehehe:

Ruku na srce, dotična dama je zaista "lično ostala bez teksta", a ja sam malo modifikovao izjavu...Znači, nije Celzijus Farenhajt...

Kad je već off topic i kad je reč o lapsusima, evo još dva.Kažu da je jedan naš političar (ne želim da imenujem) često imao običaj da na neku novinarsku konstantaciju izjavi-"Slažem se sa vašim pitanjem".Ali ono što sam LIČNO video i čuo (isto onako kao što je dotična novinarka ostala LIČNO bez teksta)je prilog Trećeg kanala iz devedeset i neke. Naime radi se prilogu iz beogradskog zološkog vrta i razgovor sa neizostavnim dirktorom Vukom Bojovićem.Na kraju priloga TV voditelj izgovorio je ovako nešto-"Pozdravičemo se sa Vukom Bojovićem i ostalim životinjama".

"Pozdravičemo se sa Vukom ..... i ostalim životinjama".

Ne razumijem! Gdje je tu lapsus? :buehehe: :buehehe:

Deda izgleda hoce sa svima da zarati .

Ма то неки давеж!А ако му се не свиђа, може да ме тужи   :blush:.Мени је доста ратова, вала!дискО_Сту

Crni Inmpulse šta to pričaš čuće te Veliki Zeon ,pa on je ovde GLOBALNI MODERATOR :(:blush:;):) :) i njemu ne trebaju advokati,pa on je sudija.