Jump to content
mmilovan

DIY - generalna oftopična zabava

Recommended Posts

Umjesto komentara copy/paste potpisa:Значи, лично сам остао без текста! :buehehe: Ma kako ga samo nađe, MMilovane?

zerowaf, ako me pitaš za potpis, to je samo doslovni citat jedne od većih gluposti koju sam čuo u radijskom komentaru pre dve godine.Rečenica je besmrtna.

zerowaf, ako me pitaš za potpis, to je samo doslovni citat jedne od većih gluposti koju sam čuo u radijskom komentaru pre dve godine.Rečenica je besmrtna.

Nisam pitao. Pretpostavio sam da je izvučeno iz nekog filma, ali ako je "live" komentar onda je prešišao i onog lika što je nakon neke nesreće(ne sječam se o ćemu je riječ - davno je to bilo) novinaru na pitanje kako se osjeća u kameru rekao: "Osjećam se vrlo eventualno!".

Ма јок Јогурта!стоН_Колд

Pameti! Nestašica je pameti! :blush:

E davno se nisam sladje nasmejao :good2:)). Mora da je u Hrvatskoj nestasica casa za jogurt

Isto kao u Srbiji pijeska! ;):buehehe::buehehe:

e ovo sa casama jogurta sam vec videoali vidis, u tim casama je takodje pesaknego, pitam se jel bolji zvuk ako se stavi pesak dunavac ili morski :buehehe: jos nesto me zanima, ako bi stavio kutiju peska na frizider (ko sto mnogi stavljaju na uredjaje, kompove...) hoce li on bolje hladiti. imam neki stari friz, pa ko velim da ne bacam, grehota je :buehehe:

Савски, он је усвиран!стоН_Колд

Pravi znalci ne pitaju za cijenu i koriste dravski pijesak - 2 x prosijan sa sitom na kojem je potka od OFC, nit srebro sa dugom rešetkom. Naravno za puni opseg poboljšanja je potrebno dugotrajno usviravanje uz pomoć "xyz burnenhancer"-a koji se može naručiti za sitnicu od svega 5 neprijavljenih premijerskih godišnjih prihoda. :buehehe: :buehehe: Crni, postupak koji je opisan prvenstveno služi za poboljšanje tranzijentnog odziva hi-fi opreme, ali neka "nezavisna" istraživanja upučuju da je moguć napredak u okusu namirnica koje su "usviravane" u frižideru marke "obodin" dok je on stajao na sličnim čašama. Trenutno je industrijska proizvodnja ezoteričnih hi-fi čaša za jogurt izuzetno skupa, ali sa nestrpljenjem očekujemo da će i ta tehnologija sa porastom tržišta postati dostupna već za cijenu manju od cijene kvadratnog metra stana u Tokiju. :blush: