Jump to content

Mikorist

Preporučeni Komentari

a nouveau tek... To ne poznajem i ja a kamo li Ubuntu... Al' može, ako se nađe pravo ime... 

Unix je to: napravi se script koji, jednom, izupitkuje sve šta je prisutno na času, upiše u dnevnik i, posle, sâmo, proziva...

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto confused?

Nema spora da si napravio nešto što je fenomenalno! Ostvario si moj san čovječe! Ne treba ništa misliti i zajebavati se sa parametrima. Mene me foobar zajebavao 6 mjeseci dok sam udesio. FENOMENALNO

Ja govorim nešto drugo: pusti za širu javnost na Bigdiy i ima da te pojedu, bez obzira na TEHNIČKI kvalitet proizvoda.

Evo jedan primjer. Uputstvo za instalaciju prelijepo sa slikama i onda pacerska greška: naziv prvog i drugog dijela instalacije u uputsvu ne odgovara nazivu sa startup ekrana.

I pazi da nam ne pregoriš! Trebamo te još puno.

I ako ne osvojiš prvo mjesto na svjetskom godišnjem pregledu distribucija za audiofiliju ja ču biti vrlo tužan i smatrat ču ....

Moraš svoj rad ubaciti u postoječe standarde. Ti si ko Đoni Štulić, moja ikona. Valjda sam sada jasan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 23 minuta, Mikorist reče

E to je nahbitnije sad :crkavanje:

Jeste. Jeste. Jeste. I dozovi se pameti.

Mogu ja i šutiti, nije to meni teško ako treba. Govorim za tvoje dobro.

Ja znam da je to čorav posao, ali šta češ takav sam.

Ako je tebi dovoljno da se hvališ samo po svojoj mahali, i to je OK.

Samo ja mislim da je to nešto svjetski respektabilno. Da! Da! Da!

I Andrej je iz američke nedođije pa napravio svjetsku slavu, Sparkosa mi.

I da ja onda mogu nekima da kažem: taj Miko, pa to je moj drug!

Zajebi provinciju. jurišaj na zvjezde!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I evo za kraj muzička impresija. Chucho Valdes, Live at Village Vanguard. Em klavie, em čitav niz udaraljki. Oštro, dinamično, precizno, široko, a MUZIKALNO.

Očekujem sutra novi iso pa da onda instališem. Kod mene je 23.2.

Rasporedi snagu i nemoj da nam pregoriš, neče valjat!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 22. 2. 2023. at 11:32, Mikorist reče

diy.iso Link ( Zadnja verzija - Februar 25, 2023)  ~ 2.3 GB

https://drive.google.com/file/d/1VqoO9-BO532GI5chz4uyuJeGgcwxRNkS/view?usp=share_link

md5sum

a5b32987227f73fefa2a058f2fe34519  diya.iso

Postavlja se na USB fleš sa sledećim programima

Nova verzija:guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Testirao sam u odnosu na sve što postoji. Uporedo....

Zmači MacOS , Windows 10 mini, AV Linux. Audiophile Linux , Ubuntu studio, Ubuntu sa Snakeoil.....

Jede ih ovo sve zvučni sad.....Kod svakog ovog linuxa fali neko podešavanje. Ili su išli copy/paste jednih od drugih.

Ja jesam gledao njihove konfiguracije ali i ispravljao greške usput. Niko nije PipeWire do kraja konfigurisao sa IRQ.

Ovaj na AV je najbliže - ali vidim i da je on odustao od PipeWire - krenuo pa stao....:crying:

Elem......

Ovo sad što je okačeno je Verzija broj 1 :beta:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jutro Miko,

Sad malo predahni, odmakni se od proizvoda i poslije hladne glave analiziraj.

Moraš pripremiti PRIČU. Proizvod mora imati priču. Pogledaj SUPRU, oni imaju interesantan model priče. Znaš ono : misija i  vizija. Ja am to oduvjek mrzio ali vidim da ne ide bez toga.

Sretan let Đonatane Livingston!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

summa summarum 

RTIRQ_NAME_LIST="usb snd enp2s0 enp3s0 amdgpu radeon i915 i801_smbus i8042"

Feb 25 06:05:26 diya systemd[1]: Starting LSB: Realtime IRQ thread tunning....
Feb 25 06:05:27 diya rtirq[706]: Setting IRQ priorities: start [xhci_hcd] irq=30 pid=221 prio=90: OK.
Feb 25 06:05:27 diya rtirq[706]: Setting IRQ priorities: start [xhci_hcd] irq=32 pid=232 prio=89: OK.
Feb 25 06:05:27 diya rtirq[976]: Setting IRQ priorities: start [HDA-Intel] irq=33 pid=573 prio=85: OK.
Feb 25 06:05:27 diya rtirq[1074]: Setting IRQ priorities: start [HDA-Intel] irq=34 pid=570 prio=85: OK.
Feb 25 06:05:27 diya rtirq[706]: Setting IRQ priorities: start [amdgpu] irq=35 pid=627 prio=70: OK.
Feb 25 06:05:27 diya rtirq[706]: Setting IRQ priorities: start [i801_smbus] irq=18 pid=230 prio=55: OK.
Feb 25 06:05:27 diya systemd[1]: Started LSB: Realtime IRQ thread tunning..

;)
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...