Jump to content

Kamera za video nadzor preko mobilnog telefona


NIXIE

Preporučeni Komentari

Kamera za video nadzor (danju i noću) preko mobilnog telefona potrebna mojoj komšinici penzionerki.

Živi sama i ima kuče. Želela bi da prati na mobilnom šta kuče radi po stanu kad mu gazdarica nije kući.

Ima neki SBB WiFi ruter, ne znam tačno koji, ali nije ni bitno.

Šta da joj preporučim od tih kamerica, a da nije skupo niti nešto komplikovano?

Stan je mali, a pokrivala bi se samo dnevna soba od 20-tak m2.

Kamera treba da ima Wifi konekciju da ne razvlači puno kablova.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.ELEMENTA.RS

Veliki izbor kamera za bolju sigurnost i nadzor. U ponudi su Wi-Fi IP smart kamere, kao i standardni (AHD i IP) modeli. Brzo i jednostavno online poručivanje. Isporuka na kućnu adresu.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.ELEMENTA.RS

Smart kamera namenjena za nadzor u kući Kamera se putem Wi-Fi konekcije povezuje sa aplikacijom na Vašem pametnom telefonu Preko telefona možete gledati sliku uživo ili podesiti da na detekciju pokreta šalje notifikacije na Vaš mobilni Pored jasne sl...

Recimo ovo - nije preskupo - a ima detektor pokreta .

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.ELEMENTA.RS

Smart kamera kompaktnih dimenzija Kamera se putem Wi-Fi konekcije povezuje sa aplikacijom na Vašem pametnom telefonu Preko telefona možete gledati sliku uživo ili podesiti da na detekciju pokreta šalje notifikacije na Vaš mobilni Pomoću rotacije omog...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Zato mi je muka da preporučim, mala penzija, ako kupi pa odmah crkne, neće da valja.

WWW.ELEMENTA.RS

Omogućava praćenje/nadzor sa udaljene lokacije pomoću pametnog telefona ili računara Kamera nudi veliki izbor opcija za podešavanje slike, dvosmernu audio komunikaciju, PTZ kontrolu itd. Lako se podešava prema potrebama korisnika Aplikaciju za androi...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trošim ovu oko 2 godine. Fercera bez greške u prostoru koji se ne greje. Ima na KP za 30-35e da se nađe.

WWW.MI.COM

Mi Camera 2K (Magnetic Mount) comes equipped with ultra clear 2K image quality,Infrared night vision,Two-way voice calls and motion detection.

Treba samo dodati neki punjač za telefon za napajanje.

Izmenjeno od ManicP
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan bivši član foruma mi je poslao linak kako od starog android telefona pomoću besplatnog softvera sa googleplay napraviti nadzornu kameru. To baš i nije za ovu gospođu jer nema stari telefon, ali može nekom od vas biti zanimljivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Vix said:

Pretpostavljam da senzor pokreta detektuje psa? (Osim ako nije neki malecki pekinezer pa se provlaci "ispod radara") :)

Imaju te smart kamere obično par podešavanja na tu temu.

Sa Motion detection uključenim detektuje pokrete i reaguje na kučiće.

Onaj Xiaomi ima opciju u Home surveilance modu da se to isključi a uključi Person detection, tada ignorišu sve pokrete ako ne detektuju ljudsku figuru. Moja se tako koristi kada je potrebno + push notifikacija na telefon.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...