Jump to content

Walkman is back...?


zika

Preporučeni Komentari

THEWALKMANBLOG.BLOGSPOT.COM

I posted up my NW-A300 vs NW-A100 comparison , so time to compare the 4 generations of the ZX line. I am including all 4 models, since some ...
WWW.ANDROIDRESULT.COM

For those who remember listening to music on the classic Sony Walkman, there’s a treat in store for you. Sony has just announced the release of two new music players – the NW-A300 and NW-ZX700 – which feature stunning good looks and the latest Android 12 operating system. Whether you’re an audiophile looking for cutting-edge […]
ENTERTAINMENT.SLASHDOT.ORG

Sony has a pair of new Android Walkmans out, the NW-A300 and NW-ZX700. Ars Technica reports: We'll start with the most consumer-friendly of the two, the NW-A300. This basic design debuted in 2019 with the NW-A105, but that shipped with Android 9. This is an upgraded version of that device with a le...
SMARTLIFE.MONDO.RS

Kompanija Sony je predstavila dva nova Walkman uređaja: NW-ZX700 i NW-A300.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 časa, Doktor reče
WALKMAN.LAND

This milestone walkman was the second walkman after the legendary TPS-L2 and set the base design for all the DD line.

Ovaj nabavio iste godine kada se pojavio.

"Bruka" od uredjaja ( naravno . . .  u pozitivu :) ).

:worship:

JA imam WM-EX9 Silver...Slogirao sam se sad kad sam video koliko traze kolekcionari para za njega na ebay.

Jos je moj neogreban - fabricko stanje :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, Mikorist reče

JA imam WM-EX9 Silver...Slogirao sam se sad kad sam video koliko traze kolekcionari para za njega na ebay.

Jos je moj neogreban - fabricko stanje :D 

WWW.EBAY.COM

NEAR MINT ·-:¦:-·: LIMITED 20 YEARS ANNIVERSARY ·-:¦:-·: 1999 SONY WM-EX9 WALKMAN - SONY WALKMAN - STEREO CASSETTE PLAYER FROM COLLECTION FULLY WORKING. Dieser Walkman gehört als High-End-Gerät in die absolute Oberliga !

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja jos cuvam ovaj. Vezuju me uspomene sa njim. 

RETROSPEKT.COM

Specs Brand Sony Model WM-FX221 Color Black Battery 2x AA Date First Available 1995 Headphones Color Orange Format Cassette   This is a Sony Walkman WM-FX221 AM/FM portable cassette player and retro orange headphones, and it features...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, shonne said:

Ja jos cuvam ovaj. Vezuju me uspomene sa njim. 

RETROSPEKT.COM

Specs Brand Sony Model WM-FX221 Color Black Battery 2x AA Date First Available 1995 Headphones Color Orange Format Cassette   This is a Sony Walkman WM-FX221 AM/FM portable cassette player and retro orange headphones, and it features...

 

Imam i ja neki kuci negde u ormanu kod roditelja, kupjen devesetih...

Sony jeste, malo koriscen, ali mislim da je bio nesto jeftiniji model. Imao i radio sa mehanickom skalom. 

Ali sve je to daleko od emocija koje sam imao kada sam dobio svoj prvi walkman kao dete, negde sredinom osamdestetih. Taj nije bio Sony, ne secam se sad firme, doneo cale tad iz Nemacke. Ali se secam narandzastih slusalica, i toga da su u njega isle 4 AA baterije, koje je "gutao ko lud", pa je uvek bilo cimanje za nove baterije, nasta sam dobio 6v adapter koji nikako nisam voleo, odvratna filtracija, uvek je zujao :( (tad jos nisam bio DIY-er)... 

Ovaj novi bi mozda vredeo ako ima neki DAC do yaya, mada sumnjam... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...