Jump to content

RAAL, HIGH END MUNICH 2022


Zen Mod

Preporučeni Komentari

The 2022 winner of our Headfonia Best OF SHOW Award is…..

 

RAAL REQUISITE

 

WWW.HEADFONIA.COM

This is the Picture show report of the High End Munich 2022 show. Come on in and enjoy all the eye candy in our yearly picture report!

 

 

Za moje znanje - amp je by Šolaja 

 

Eto, rade ljudi pos'o , vredno ..... 

 

:haha:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu samo dodati još i ovo u vezi lampaškog pojačala...da je unutrašnjost lampaša ispunjena vrhunskim delovima složenim da izgleda kao će ga neko gledati otvorenog a za spoljni dizajn činimi se nije bas na nivou ovakvog uredjaja....ipak je to vizura gosn Denija...studiskog lika koji stvar vidi na svoj način. 

A što se tiče zvuka to svira kao i sve sto Solaja napravi ...odlicno!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/5/2022 at 4:36 PM, Zen Mod said:

The 2022 winner of our Headfonia Best OF SHOW Award is…..

 

RAAL REQUISITE

 

High-End-Munich-2022.jpg

Za moje znanje - amp je by Šolaja 

 

Sad mi ništa nije jasno.

Pojačala za Acine slušalice SR1a radi firma SAEQ, i ja sam isto mislio da je SA od Solaja Audio.

Ali Šćepa kaže da je iza te firme Dragan Domanović

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Leonardo said:

 

Postoje dva modela, dve verzije pojačala za Acine slušalice tranzistorska i cevna. Obe su prikazane na prilogu iz Minhena. Pa ko šta voli. :bravo::oke:

Oba pravi SAEQ. Sad videh na njihovom siteu SAEQ - Serbian Audio EQuipment. Izgleda da to nema veze sa Šolajom ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)
pre 39 minuta, Srle reče

Oba pravi SAEQ. Sad videh na njihovom siteu SAEQ - Serbian Audio EQuipment. Izgleda da to nema veze sa Šolajom ?

Odakle je informacija da oba modela pravi firma SAEQ? Na njihovom sajtu se cevna verzija ne pominje, trebalo bi da ima oznaku VM-1a. I na samom ampu stoji da ga radi Solaja audio

vm1a_rear_v2_2000x.thumb.jpg.2c068ccab56f311d150b3a555bd3d9d8.jpg

Izmenjeno od aaa zmaju!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)
1 hour ago, Leonardo said:

 

Ja znam da ima, a vi kako želite. :)

Pa ne želim ja ništa. Baš radovalo bi me da je amp napravio Šolaja jer njega sam upoznao i slušao njegove uređaje, a za Dragana Domanovića sam prvi put čuo kod Šćepe.

Ja sam, pogrešno, mislio da je oba ampa napravio Šolaja i da je SEAQ Šolajin brand name zbog SA - Solaja Audio, jer Šolaja ima u svom katalogu modele čiji naziv počinje sa SA. Sad sam bolje pogledao i čini mi se  verovatno da je raniji model HSA-1b napravio SEAQ (Domanović)

a cevni VM-1a Šolaja.

Izmenjeno od Srle
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragan Domanovic-Dacha stoji iza firme SAEQ i izradjuje modele HSA-1b i PDA-1a, ja stojim iza firme Solaja Audio i izradjujem modele VM-1a i PDT-1a.

1 hour ago, Mikorist said:

Ova tema je baš za ljubitelje slušalica. Pošto sam izgleda ja jedini - hvala ti Zen od srca na njoj. :Viannen_loungelizard:

Ja sam  se licno primio (za razliku od ranije) na slusalice SR1a i pojacalo VM1a i samo tako sada slusam, nemam zelju da se  vratim na klasicno slusanje zvucnika iako posedujem Acin ribbon zvucnik. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, Zen Mod said:

pa ja sam pokrenuo temu, udri po reklami  slobodno .....

 

:)

Eh da i drugi imaju tu sirinu.....neka ti sve dobro ide u zivotu. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)
35 minutes ago, Zen Mod said:

pa ja sam pokrenuo temu, udri po reklami  slobodno .....

 

:)

Tesko da je to reklama, skupo je to za nase prilike, ali godi egu, pa sto da se ne hvalimo(kad je vec za dzabe😄). 

Izmenjeno od Solaja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aca i Dragan nemaju potrebe da se reklamiraju na DIY forumima, sa druge strane - kao ljudi su uvek spremni da pomognu i ne kriju znanje ko zmija noge

Tako da - podrazumeva se da njih dvojica mogu (ovde) da pisu do sudnjega dana sta god im volja, i nece biti shvaceno kao reklama (u pezorativnom smislu)

 

Svetli primeri ozbiljnog rada 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Zen Mod said:

Aca i Dragan nemaju potrebe da se reklamiraju na DIY forumima, sa druge strane - kao ljudi su uvek spremni da pomognu i ne kriju znanje ko zmija noge

Tako da - podrazumeva se da njih dvojica mogu (ovde) da pisu do sudnjega dana sta god im volja, i nece biti shvaceno kao reklama (u pezorativnom smislu)

 

Svetli primeri ozbiljnog rada 

Hvala ti Zen na lepim recima, rekao si sustinu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...