Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

pre 19 minuta, VukJov reče

Написан је давно на великом форуму пост конструктора XMOS плочице коју користите, баш о USB гајтанима, на шта обратити пажњу и сл.. кога не мрзи да копа..

Šta ti koristiš?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, NIXIE said:

Ako je od HP štampača original, onda može. :crkavanje:

Тешко, пре ће бити неки безимени китајски..

Проверено безброј пута, нико не може да погоди када променим дигитални гајтан, таман посла још да провали који ради..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja samo jos da docekam paket od Hifi Collective pa da krenem sa svajsovanjem:(. Porucio sredinom januara, poslali tek 6. februara zbog problema sa Royal Mail-om koga su navodno Rusi ubili sa ransomware-om. Evo do dana danasnjeg ni traga ni glasa od paketa. U svakom slucaju do daljnjeg izbegavati porudzbine preko Royal Maila (narociti obicnom postom bez broja za pracenje).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 9 minuta, Mission835 reče

Evo do dana danasnjeg ni traga ni glasa od paketa.

Ja dobio refund za Cardass tinol. Kaže lik može opet da se poručuje. Nešto sam sumnjičav, još to nije sve kako treba sa njihovom poštom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, Mission835 reče

A kada si porucio? Nesto sam procitao kod njih da je potrebno da prodje 20 ili 30 radnih dana pa tek onda da se pise za eventualni refund......

9 januara plaćeno, poslato sutradan. Prodavac se složio da refundira. Sačekaću još malo sa poručivanjem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Mikorist said:

Ovde svako tera svoje. A nema Zena sa njegovim rules chipom :clapping:

Samo ja ne znam di teram i na koju stranu izbivam :)

 

meni je prva tura sa hifi colectiva stigla za cas, a samo par dana kasnije sam porucio nesto bas sitno , srecom greskom i to mi do dana danasnjeg nije stiglo bese to pocetkom januara... Nikako da se osokolim da porucim jos nesto... Sacekacu Majstora za ove 6800 

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, Mission835 reče

Ja samo jos da docekam paket od Hifi Collective pa da krenem sa svajsovanjem:(. Porucio sredinom januara, poslali tek 6. februara zbog problema sa Royal Mail-om koga su navodno Rusi ubili sa ransomware-om. Evo do dana danasnjeg ni traga ni glasa od paketa. U svakom slucaju do daljnjeg izbegavati porudzbine preko Royal Maila (narociti obicnom postom bez broja za pracenje).

Izvini al' te price da su Rusi nesto uradili ne piju vodu.

Oni tamo strajkuju ili su dugi period strajkovali dva radna dana svake nedelje a potom jedno vreme internacionalne posiljke nisu funkcionisale.

To sam saznao od sestre koja zivi u Londonu i koja je imala slicne probleme sa slanjem robe.

Sem toga postanski sluzbenici nisu jedini u strajku, bili su i mnogi iz raznih bransi.

Sto to ne javljaju a sto svaki lokalni tip zna vec se pustaju u promet razne price o Rusima ili Kinezima - jeste vec druga stvar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ispravim samog sebe - internacionalne posiljke nisu radile 6 nedelja jer je doslo do "navodnog hakovanja".

Sada bi navodno to trebalo da proradi ali racunajte da je sest nedelja bilo gomilanja paketa i ko zna koliko ce im vremena trebati da se oni dalje razvrstaju za razne destinacije.

Bar je takva situacija bila dok su strajkovali dva dana nedeljno - primali su pakete koji su se gomilali pa je potonji transport kasnio po 2-3 nedelje i vise ( u lokalu ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...