Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

6 hours ago, Mikorist said:

Evo priznajem javno da sam bio glup. 

 

Ne ne nikako, to se kaze bio ponesen raznim bujicama pri hrabrom zaplivavanju, sad se dokopao obale...

Ja recimo u toj vodi drzim samo stopala potopljena:character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je skipovao poruku, pa potom i mail jer mi je rekao u poruci da mu pisem na mail, u prvoj kupovini, i onda me je presao jedan order, i usao sam u drugi, sto mi produzilo cekanje. Gluposti. Ali ajde, jedini je legit source tih komponenti pa prastam. Evo sad se nadam da ce procitati do kraja nedelje kada napisa da ide van zemlje. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

L<J<K

Kako sam skapirao trebalo je za denon da se radi jos jedna verzija (sto je Y bio za yamahu za pcm63p), ali nisu hteli dovoljno veliku kolicinu da pazare, pa nista od toga. 

Ono sto iscitah o gradacijama kod starih r2r cipova sa kojima baratamo, da je to zapravo binning uz namerni bolji laserski trimming. Sta to znaci, pa, merili su gradacije i poredili, i svodi se na to da je veci procenat boljih cipova u sto boljoj gradaciji, sto je logicno jelte, ali da su nalazili i u losijim gradacijama cipove sa boljim merenjima nego u visim. Tako da sustinski i nema pravila u smislu da su losije gradacije losiji cipovi, te izaberes bilo koji stignes da je legit nos ili krsteno odlemljen, i uzivkas. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...