Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Vecina vecih kompanija ima mesecni budzet za semplove. Sad sto su oni usvojili taj princip, meni je to skroz legit. Na 1000 opampa ih izadje smesno da proizvedu opamp, vise ih kosta shipping da posalju nego sam uredjaj :) A imaju solidan benefit, bursone bas gotive na headfi npr. Mene izadje oko 100e da mi istampaju i sastave 50 opampa, mogu da zamislim tek njihove marze. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 25 minuta, Brijac reče

Mene izadje oko 100e da mi istampaju i sastave 50 opampa, mogu da zamislim tek njihove marze. 

Sparkos ne uzima od kineza PCBs....Svi su delovi iz lokala. Made in USA. 

Plocice su odavde iz Denvera

WWW.TRACERPCBA.COM

OUR COMMITMENT TO CUSTOMERSTracer’s Mission is to support Regional Tech Companies by means of Printed Circuit Board Assembly services from Product Conception through Production Release. Tracer will strategically combine applicable DFM and automation to compress lead times and provide consistent quality results.Request A QuoteService...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I nema nikakve misterije sa Andrejom...Decko ima uredno registrovanu firmu. Cak znam i tacnu adresu kuce i broj gde zivi preko njihovog APR. I jos stosta sam saznao....Da je kupio kucu od milion $....

A pise isto i na preporucenoj posiljci koju su mi poslali...Poklapa se.

Nek neko nadje od Bursona gde zive - koliki im je balans prihoda/rashoda i porez :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod Bursona je sve u magli. Firma je konkretno iz Australije, a šta je stvarno bogtepita. :smesna:

Al ne zvuče loše, šta ima veze gde se pravi. Pa ja imam 92% Kineske zvučnike i ne žalim se. Ima nešto delova koji nisu Kineski i kutija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, Mikorist said:

Ocigledno su kopirali jedni druge. Nebitno - ja ipak pre kupujem od Andreja.

Lutz_Andrew.webp

:hihihihi:

U kolko para da ih ne sklapa vise ni on ni supruga 😁

Kakva crna Amerika, Burson je kompanija osnovana u Australiji. Proizvodnja je sad 99.9% u kini, ako nije bila od samog pocetka, ali su sigurno vise obracali paznju do v6. Imas trim pot i saljes bez setovanja dc offseta, to bukvy znaci samo da je sklopljeno u fabrici i zapakovano. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, Brijac reče

Daje on solidno love na marketing, kad ukucas discrete opamo prvi je, sto znaci dobar seo, ppc, u startu se sigurno cimao i slao semplove. 

I sa 30% popusta, on je dobar preko 2000% po opampu 😁

Realno - najbolje je imati svoju PCB i za izlazni opamp...Nastancas u JLCPB kao sto si ti....

Ali pitanje je sta. Jedino Mira da nahvatam da nam on uradi izlazni diskretni opamp namenski za njegove DAC....

Zen ili Vladd tesko da ce da nam urade to. I onaj Shone tesko...

Jedino  ti ili Miro.....ostali samo prde teoretski . :house14:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
×
×
  • Kreiraj novo...