Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Miro je napravio zgodnu spravicu za DC zaštitu na izlazu pretpojačala, jednostavno i jeftino. Taman mi treba tako nešto kad budem pravio preamp za slušalice.

Post #5697

https://www.diyaudio.com/community/threads/dac-ad1862-almost-tht-i2s-input-nos-r-2r.354078/page-285

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, NIXIE said:

Miro je napravio zgodnu spravicu za DC zaštitu na izlazu pretpojačala, jednostavno i jeftino. Taman mi treba tako nešto kad budem pravio preamp za slušalice.

Post #5697

https://www.diyaudio.com/community/threads/dac-ad1862-almost-tht-i2s-input-nos-r-2r.354078/page-285

Mora onaj EUVL da se uvali sa necim sto je on munjio u njegovoj temi.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 23.11.2022. at 8:58, krca44 reče

E vala htedoh da narucim smd shift registre iz Mousera, ako se Pavouk dobro pokaze da predjem na Mirovu platformu ...ali sad se bas siri sa izborom :D

Jeste bolje, samo cena je dvostruko veća, više trafoa, napajanja, veća kutija, dota posla ... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 49 minuta, Brijac reče

Onaj lt3015it sa alija je oridjidji, sljaka kako treba.

Znam, i oni moji rade svi bez greške. Plus acetonom ne mogu slova da se obrišu. To je uvek dobar znak. Još nisam proveravao masu čipova, a ne znam ima li u datashet tačna masa negde?  :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, NIXIE said:

Damping si uradio na elektrolitima od one Kineske dvostruko lepljive trake?

Da, jako dobra stvar, saznah preko nutube-a 😁 Ali smislicu elegantnije/lepse resenje kada budem pakovao u kuciste. Verovatno cu napraviti modlu na 3D stampacu pa izliti silikon. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...