Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

28 minutes ago, Zen Mod said:

ako imas crno na belo da si narucio jedno a dobio drugo, trazi zamenu tj. ponovnu izradu

nema veze ko je proizvodjac

50VA, primar 230Vac, sekundar 2 x 12Vac, slepi navoj, konstantno opterecenje 30VA, static shield, magnetic shield, licnasti izvodi duzine 30cm (ukoliko je moguce OFC), primar naspram sekundara, motati sa manjim magnecenjem jezgra. 

Ovo je kako im poslah. Nisam trazio srednji izvod. Ne znam da li to spada pod jedno a dobio drugo. Pitao sam da li je potrebno jos informacija, nisam dobio povratnu. 

Izmenjeno od Brijac
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Zen Mod said:

trebao si napisati "dva nezavisna sekundara, 12Vac svaki"

 

dobio si sta si trazio

Zato i rekoh svaka skola se placa :) Kopirao sam sta je napisano u temi. 

Dimenzionisacu kuciste prvo, pa cu onda videti da li cu porucivati dva nova sa jednim sekundarom pa da budu cetiri, ili cu poruciti dva nova sa svim pojedinacnim sekundarima. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Brijac reče

Tako je. Uradio copy paste iz teme :)

Svaka skola se placa. Sad ce biti jos veci overkill sa 4 trafoa, ali nema veze. 

Ja napisem :

Sekundar 8 Vac - 0 Vac / XX A(mpera)

nema zabune da napravi CT.

jos trazim da se obelezi polarizacija - razlicitim bojama izvoda ili kad to ne moze makar parcetom buzira jerbo ne stampaju polarizaciju na nalepnici.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, gluv_i_udaren said:

Jbš koštanje, ako radi dobro za ceo dac si dao manje para nego za poštenu ručku ili zvučnicu, 1k5 nije ništa strašno ni skupo u ovom svetu

Ma ne kosta to generalno mnogo, pogotovu gledajuci fabricke sprave tog ranga. Mene samo pukne u zivac nesto sto se moglo izbeci, ali predjem preko toga kao lekciju. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako imaš dva takva trafoa 2x12V mogu ih ja uzeti. Lepo su i kvalitetno urađeni, meni ne smeta što imaju CT, to je za preamp. Ali mora da budu dva komada, dual mono mora da bude ovog puta. Imam i regulatore LT1963/3015 sa Alija dva kompleta. Za LT1963 plafon je 12VAC sekundar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Brijac reče

Cuo sam se sa Saletom, kaze nikakav problem da razdvoji sekundare, sutra mu saljem. Jako dobra korisnicka podrska, veliki plus 👋 

Svakako nisu oba trafoa bila 12, samo jedan, drugi je 9v. 

I naravno da će sad svi da uzimaju kod njega zbog podrške. Uvek se isplati....:clap:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E vala htedoh da narucim smd shift registre iz Mousera, ako se Pavouk dobro pokaze da predjem na Mirovu platformu ...ali sad se bas siri sa izborom :D

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...