Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

6 minutes ago, shonne said:

Aj da vidimo kako cete da resite za ovaj dac xlr konekciju? 😁😛

Dupli dac uz dodatak invertera. Jedino diferencijalni opamp, sto verujem da lars iz newclassd izlazi u susret, coek je jak fanatik za svoje igrackice :) Ili da se custom uradi IV za to.

Ja imam amp "u balansu" ali nemam neke potrebe da ga kacim na isti. Mozda jednog dana mi dojde da ovo poduplam ili napravim i za to single pcb varijantu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Brijac reče

Dupli dac uz dodatak invertera. Jedino diferencijalni opamp, sto verujem da lars iz newclassd izlazi u susret, coek je jak fanatik za svoje igrackice :) Ili da se custom uradi IV za to.

Ja imam amp "u balansu" ali nemam neke potrebe da ga kacim na isti. Mozda jednog dana mi dojde da ovo poduplam ili napravim i za to single pcb varijantu. 

Uvek može sa operacionim da se napravi balansirani izlaz ako je potreban. Ja sam napravio trafo u posebnoj kutiji da se može probati. Menja se zvuk definitivno sa bilo čime.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@NIXIE da li ti je poslao na mail excel tabelu Ruach? 

@Mikorist Ma dobro je i ovo sto je skockao, ako radi odlicno, a sudeci radi, jako lepa kontribucija. Na nama je da preuzmemo odatle i radimo sta je nama volja. Meni je prva stavka single pcb i lepsi (citaj simetrija) raspored. Sa sve mestima za raspored komponenti po vrhu a ne ispod, uz kosher capse. Onda i modem za cnc, i da to bude lep paketic i doprinos ovom dac-u. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, NIXIE said:

Ništa mi nije poslao još. :icon9:

Eh.. Kad ti posalje, onda racunaj jos jedno dve tri nedelje za pakovanje i slanje. Salje excel tabelu, tu stoji cena sa ukalkulisanim troskovima dostave i pakovanja, podaci za uplatu. Meni jos nije poslao, a evo pise da je spakovao. Od kontakta do sad proslo 27 dana. Nadam se da ti (i skrsricu) nece uci u novembarski haos sa paketima (aliexpress 11.11 sale). Onda su velike sanse za bye bye paketu ko zna gde, a naglasio je u dokumentu da ne radi refund u slucaju gubljenja paketa. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Muka mi je ali moram da istrpim. Ovako kako ide kilavo, sva je prilika da će ući u taj haos. :crying:

A to za refund, pa ima valjda paypall neki refund ako ne dobijem što sam platio? Na ebaj i aliexpress sam dobijao redovno refund kad se zagubi paket.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo bi da ima, samo ne znam kakve su varijante za placanje koje nije sa nekog servisa tipa ebay itd. Nikad nisam imao priliku da cimam PP za licne transfere van platforme. Kakva je tu procedura itd. 

Jbg, cekanje nekad zna da upuca, pogotovu ako nije tvojim izborom i delom. 

Meni plocice dac i psu plocice zakucane u dojchlandu vec nedelju dana, posto ovi iz jlcpcb poslase mrtvim eparcelom. Sad su i izbacili registered airmail opciju za slanje, htedoh jos nesto da porucim preko njih. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 7 časa, Brijac reče

@NIXIE da li ti je poslao na mail excel tabelu Ruach? 

Poslao upravo. Platio sam oma.

I sad ostaje da se pomolimo da onaj vidi da smo platili (za koji dan ili nedelju), onda da pošalje paketić (za koji dan ili nedelju) i da mi to dobijemo do nove godine. :smesna:

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

49 minutes ago, NIXIE said:

Poslao upravo. Platio sam oma.

I sad ostaje da se pomolimo da onaj vidi da smo platili (za koji dan ili nedelju), onda da pošalje paketić (za koji dan ili nedelju) i da mi to dobijemo do nove godine. :smesna:

Poslao i cipove 😊 I to na paypalu pise sve, tako da topic i za povrat novca ako usledi glupost. 

Racunaj nedelju minimum, vise dve, da se ne izdepresiras cekajuci 😅 Ali ne upadate u guzvu sigurno 💪🏻

39 minutes ago, zerowaf said:

Što teži put, to vrjednija nagrada! :) 

Ili brzi svrs 🤣 

Kakve sam kurate srece, izbice treci svetski sok mi sve stigne 😄

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...