Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Ma juče sam se uverio da mi je bolje sa SS3601. Imaju lampe svojih čari, ne osporavam, ali bih morao dve kutije da pravim, od kojih je jedna poveća. A imam lampe da umetnem između daka i pojačala, ako baš zatreba.

PS

Čak mi se tako više sviđa, sa čim se ostali nisu složili. Uši su čudo.  :risitas:

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, shonne reče

Mika se jos zanosi sa slova. Cek samo da ti pokuca na vrata za krune 😁😛

Sve vreme pričaš o 1541 i ništa drugo. Možda. Što da ne. Napravi pa da čujemo. Šta me briga koji je čip ako bolje zvuči.

Pročitaj šta čovek kaže ovde

ORRONOCO.BLOGSPOT.COM

diy audio system

Čovek je prvo napravio sve moguće DAC - sa različitim čipovima - pa onda seo da priča o njima - ne obrnuto.:D

 

I to je najbolje ko može. Napraviš lepo sve moguće DAC sa svim čipovima:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, Mikorist said:

Sve vreme pričaš o 1541 i ništa drugo. Možda. Što da ne. Napravi pa da čujemo. Šta me briga koji je čip ako bolje zvuči.

Pročitaj šta čovek kaže ovde

ORRONOCO.BLOGSPOT.COM

diy audio system

Čovek je prvo napravio sve moguće DAC - sa različitim čipovima - pa onda seo da priča o njima - ne obrnuto.:D

 

I to je najbolje ko može. Napraviš lepo sve moguće DAC sa svim čipovima:Viannen_loungelizard:

Ne verujem sta drugi pricaju. 

Kad ste uhvatili zalet zato i pricam za tda...zasto da se nesto ne napravi? Mislis da je pcm najbolje? Ma daj. 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 26 minuta, shonne reče

Ne verujem sta drugi pricaju. 

Kad ste uhvatili zalet zato i pricam za tda...zasto da se nesto ne napravi? Mislis da je pcm najbolje? Ma daj. 😁

Pa onda napravi sam pa se uveri. 

Vrtimo se u krug.

Boli me briga što ima sekta sa TDA i domaći konstruktori koji njega forsiraju...Zabole me i za Fikusa i njegovu sektu. I za DDDAC sektu... Ispušili su ga najviše ovi sa Delta Sigma DAC-ovima.....

Zato i napadaju Mira onoliko krvnički. Nije za džabe:sarcastic_hand:

Sjebao im je biznis :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...