Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

pre 1 minut, shonne reče

Gotovo je...ode Mika u kosmos 😁

A zamisli da ima struju kvalitetnu ko ja. Trafo stanica nova novcata, nigdje industrije ni za lijeka, ma isto ko nekadašnja STOJA sa Topčidera kad izađe iz štamparije. Cakli se ko pasja kesa. A okolno zemljište dovoljno močvarno, ubilo se za pravo uzemljenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 15 minuta, NIXIE reče

Zato i rekoh. Koliko bi koštao fabrički uređaj?

Jedna led stoji malo ukrivo.:sarcastic_hand:

Ispraviću posle....moram da rešim prvo I2S - stoji odozgo polemljeno sad - probe radi....

Verovatno ću da vučem led do klirita jer ove LED svetle 8 mcd - tinjalice - ne zrače ništa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 42 minuta, Mikorist reče

Verovatno ću da vučem led do klirita jer ove LED svetle 8 mcd - tinjalice - ne zrače ništa

Imam onih od 8mm. Te dobro sijaju i na 10mA. Znači zameniš neku od onih što čkilji sa ovim većim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Mikorist said:

Treba ko zna koliko dana da se ustali zvuk -usvira. Uglavnom zbog elektrolita. I PCM 63 ne zna šta ga snašlo posle 20god.  u Zenovoj fijoci.:smesna:

Elne bez metar dana nisu bile na nivou 😁 Cestitke, lepo to upakuj i uzivkaj. 

@NIXIE 💪🏻 znam da se point to point i dalje vrednuje vise, ali rokaj pcb majku mu 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Spdif i Toslink ulaze bira automatski. Na I2S ulaz (USB kartica ili bilo šta da se poveže) se prebacuje tasterom. Pamti šta je bilo od ulaza aktivno i kad se ugasi, tako da se ne mora stalno čvakati taster. Na PCB izgleda da postoji setovanje da se Spdif i Toslink ulazi biraju drugim tasterom. To još nisam probao.

20220724_220432_copy_1651x851.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...