Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Sparkos i ti mali diskretni OP prevashodno za vec postojece uredjaje da bi se jednostavno mogli "uglaviti" na mesta IC PO ampova.

Za mnogo manje novca, se mogu napraviti odlicni diskretni OP by Sound Sculptor koji inace prave studijske module i vise su old school, a dugo su prisutni (mada nisu uopste hjpovani...)

WWW.SOUNDSKULPTOR.COM

Professional Audio Kits for building DIY Microphone Preamplifiers, Equalisers, Compressors and more studio gear for racks and 500 series.

dole ima dokumentacija za SK25 i SK99 diskretne OP ampove. Delovi su nabavljivi i nisu skupi. Jesu malo veci od oih bas malih, ali su zato odlicno ocenjeni na testovima u koljima si neki nemci cini mi se testirali mali milion OP ampova IC, diskretne nema sta nisu tetirali i merili - Sound Sculptor su se pokazali kao odlicni i u vrhu najkvalitenijih... A sve bez ijednog fancy parta. Class A izlaz...

ovde su im obsolet modeli pri dnu liste i ima jos oko 3 diskretna OP ampa.

WWW.SOUNDSKULPTOR.COM

Professional Audio Kits for building DIY Microphone Preamplifiers, Equalisers, Compressors and more studio gear for racks and 500 series.

SK25 DOA (version 1)

SK99-B DOA

SK47-A&B DOA

Izmenjeno od ZZZ
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, ZZZ reče

Sparkos i ti mali diskretni OP prevashodno za vec postojece uredjaje da bi se jednostavno mogli "uglaviti" na mesta IC PO ampova.

Za mnogo manje novca, se mogu napraviti diskretni OP by

WWW.SOUNDSKULPTOR.COM

Professional Audio Kits for building DIY Microphone Preamplifiers, Equalisers, Compressors and more studio gear for racks and 500 series.

dole ima dokumentacija za SK25 i SK99 diskretne OP ampove. Delovi su nabavljivi i nisu skupi. Jesu malo veci od oih bas malih, ali su zato odlicno ocenjeni na testovima u koljima si neki nemci cini mi se testirali mali milion OP ampova IC, diskretne nema sta nisu tetirali i merili - Sound Sculptor su se pokazali kao odlicni i u vrhu najkvalitenijih... A sve bez ijednog fancy parta.

ovde su im obsolet modeli pri dnu liste i ima jos oko 3 diskretna OP ampa.

WWW.SOUNDSKULPTOR.COM

Professional Audio Kits for building DIY Microphone Preamplifiers, Equalisers, Compressors and more studio gear for racks and 500 series.

SK25 DOA (version 1)

SK99-B DOA

SK47-A&B DOA

Di si bija kad je grmilo?!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 20 časa, Mikorist reče

Nema niko.

Stiže 6 juna 890 komada na mouser. Ima po ebay ali mi nije jasno da li je isto

 3.3#PBF ???

Ima od 1.5 . 2.5 , 3.3 

jel ovo  1.5-20V 1.5A ?

 

Mislim da ovaj zadnji - Adjustable

 

Na izlazu 1963 je trimpot za fino podesavanje...provericu jos, ovo sam na brzinu bacio pogled

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I jedno i drugo je zaslo u psihologiju, a posebno ovi sto mere rotkve i vicu vid merenja.

Ne mogui da se odlucim sta je manje zlo, slusanje cerez sluha ili pausalno merenje bez znanja....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

d3db95c931b68b9df9be60dc171c48a6_1470173015.jpeg

DIYAUDIO.PL

Tu można zamieszczać szczegółowe relacje/fotorelacje z budowy WŁASNYCH urządzeń elektroakustycznych. Innymi słowy DIYAUDIO LIVE ! Po ukończeniu konstrukcji zapraszamy do umieszczenia jej w dziale "WŁASNE konstrukcje elektroakustyczne"

 

Ali je implementacija drugačija - mnogo zakomplikovano. (možda i nepotrebno)

 

Nabijeno sve na jedan PCB - i napajanje i digitalija i analogni deo....... :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...