Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Mogu ja da naručim AD1865 evo me na e-buy, koliko vidim zajedno sa mnom trojica zainteresovanih, poštarina 5 dolara, stiže izmedju 3juna i 6.jula. na lageru kom 7.Nije velika grupa i nije neka ušteda, pa kako hoćete:D 

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, dejanco32 reče

Mogu ja da naručim AD1865 evo me na e-buy, koliko vidim zajedno sa mnom trojica zainteresovanih, poštarina 5 dolara, stiže izmedju 3juna i 6.jula. na lageru kom 7.Nije velika grupa i nije neka ušteda, pa kako hoćete:D 

OK. Kupujemo solo :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 minuta, Mikorist reče

Ma jok. Samo bolji USB kabl. Kineski baci u đubre :laugh1tooht: 

Nije kineski, napravljen je od posrebrenog/srebrenog kabela kojeg sam iskoristio od neke med. sonde. Kabel je trožilni, upletene žile i širmovane isto sa posrebrenim/srebrenim licnama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, LightMatic said:

Nije kineski, napravljen je od posrebrenog/srebrenog kabela kojeg sam iskoristio od neke med. sonde. Kabel je trožilni, upletene žile i širmovane isto sa posrebrenim/srebrenim licnama.

PCM2706 na Aya...ja to izbacio. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)
pre 48 minuta, LightMatic reče

Ja se ne usuđujem čeprkati pa AYA DAC-u unutra.

Bolji USB kabl je jedan korak. Ako imaš neki generički, to je već dobar boljitak.

Drugi korak ćemo verovatno uskoro probati, a to je JLsounds I2S over USB kartica pa njen SPDIF izlaz ide na SPDIF ulaz AYA daka. Znači da čujemo ima li boljitka u odnosu na taj starinski USB ulaz. Sva je prilika da će biti malo ili malo više. Za sada ne garantujem ništa niti savetujem kupovinu dok ne probamo.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...