Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Napisano (izmenjeno)

GB za AD i GB za PCB oćete da organizirate? Onih AD1865 N-K na onom linku ima još 7kom. samo da se zna.

PS 

U principu može ta PCB, samo da se malo secne kasnije i izvuče Iout ako neko hoće drugačiji izlazni deo.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne mogu GB da organizujem, već sam sve poručio a nešto i dobio od toga. Ostalo je ovde, trafoi, kondenzatori itd.  Pločice ako oćete profi, onda mora GB recimo kod onih što Zen uzima, JLPCB ili kako beše. Fajl za PCB je na linku. U životu nisam naručivao od njih, tako da ne znam. Obične mogu i kod nas da se urade pretpostavljam iz onog PDF fajla. Jednostrana je štampa, mala PCB, ništa osobito ne zahteva.

JLSounds kartica ne sme GB, samo pojedinačno. Obratite se čoveku emajlom, šalje u Srbiju običnom poštom sa tracking-om.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam poručio i ovo da malo zakomplikujem stvari. Kako nije probato, ne preporučujem za sada nikome kupovinu.

WWW.EBAY.COM

They have better compatibility than WM8805. AK4118 has DIR transmission and I2S input options than AK4113. AK4113 is an ideal choice only for receiving. This board uses AK4113 chip. AK4113 Chip Digital Receiver Board + LCD1602 Screen SPDIF Optical/Coaxial/I2S Input To I2S Output.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 46 minuta, NIXIE reče

Ja ne mogu GB da organizujem, već sam sve poručio a nešto i dobio od toga. Ostalo je ovde, trafoi, kondenzatori itd.  Pločice ako oćete profi, onda mora GB recimo kod onih što Zen uzima, JLPCB ili kako beše. Fajl za PCB je na linku. U životu nisam naručivao od njih, tako da ne znam. Obične mogu i kod nas da se urade pretpostavljam iz onog PDF fajla. Jednostrana je štampa, mala PCB, ništa osobito ne zahteva.

JLSounds kartica ne sme GB, samo pojedinačno. Obratite se čoveku emajlom, šalje u Srbiju običnom poštom sa tracking-om.

 

Na kom linku je pdf ? Tamo na ebayu ne nadjoh....

Ako imas daj molim te link ili pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 časa, Mikorist reče

Ama USB tehnologija za prenos zvuka ne valja ništa. Sve dok ti zavisiš od toga kuju si žicu turio kao USB kabl cela priča je trubadurska:smesna:

I moj DAC je preko USB kabela spojen na PC, imate li za mene neki savjet?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Neki besan USB kabl....Ono što @NIXIE ima sad *(Supra) ili još skuplje...

https://novi.kupujemprodajem.com/audio/kablovi/audioquest-usb-a-b-cinnamon-1-5m/oglas/91224362

Nemam pametan  savet ....gledam kako da zaobiđem USB....odnosno trošak od 100 evra za kabl:D

 

Jedna od opcija je napraviti USB kabl od  Van Den Hul M.C.D102 MKIII Hybrid - ovde ima na metar da se kupi u Korato.

Sad ga upravo slušam....jede Dunavkovu žicu za doručak.:D

 

 

Ovako izgleda odran na tanjiru

1653403872138.jpg:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   2 članova

×
×
  • Kreiraj novo...