Jump to content

Lottery DIY Sony VFET pt 2 (N-Channel) - assembly by Mighty ZM


Zen Mod

Preporučeni Komentari

pre 27 minuta, Zen Mod reče

lottery done kad smo mi dobri jedni drugima

bez ćeranja i nadkurnjavanja, đe će nam kraj

:Viannen_loungelizard:

 



Prije oho-ho godina sam iamo nekakav butik u svom gradiću. U vrijeme dok se nosio Big Star, Unlimited, Scotsh&Soda, Gas itd.
Tako sam pred Božić napravio nekakvu nagradnu igru za kupce.
Ovdje sam priznajem da sam namjestio prvu nagradu (zimsku jaknu od Scotsch&Soda)  jednom dečku za kojeg znam da si nije mogao priuštiti da kupuje tu robu, ali je ipak silno bio želio hlaće, pa sam mu ih ranije dao po nabavnoj cijeni i na nekoliko rata bez čekova i slično.
Nisam mu nikad ni rekao da sam namjestio izvlačenje koje išlo live na lokalnom radiu.
Ostale nagrade su stvarno išle po sreći, ali sam htio njemu pomoći, tako sam u uvodnom razgovoru pred izvlačenje na radiu voditelju rekao "da je naših rođaka puno, a nagrada malo".
Nije mi taj lik rođak. Čak ni prijatelj, ali mi se učinilo kao dobra šala pred izvlačenje nagrada. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Stigao Vfet kuci svojoj(mojoj).

Citiracu Zen-a, sad ne znal jel mi to usmeno ili ovde preko foruma rekao..."Nauzivaces se ti muzike sa njim"...

Stvarno svira za uzivanje, obaska sto dodatni sloj uzivanja proizilazi iz cinjenice da ga je Nelson osmislio, dao i delove, a Zen ga sklopio i malo doterao i ubacio neke svoje delove.

 

Hvala Zen jos jednom.

:respect:

 

 

20220523_212403.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, vinko reče

Stigao Vfet kuci svojoj(mojoj).

Citiracu Zen-a, sad ne znal jel mi to usmeno ili ovde preko foruma rekao..."Nauzivaces se ti muzike sa njim"...

Stvarno svira za uzivanje, obaska sto dodatni sloj uzivanja proizilazi iz cinjenice da ga je Nelson osmislio, dao i delove, a Zen ga sklopio i malo doterao i ubacio neke svoje delove.

 

Hvala Zen jos jednom.

:respect:

 

 

20220523_212403.jpg



:girl_ten::punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tannoy su zvucnici kontam da to ciljas :)

Jer izvor je trenutni sklep, da svira, msm DAC je odlican, ali streamer i muzika su losi.

Bice i Stremaer plus DAC to sam sklopio pa rasklopio, pa sad ceka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma perfektno!
Pass ili varijacije na temu izgleda uvijek dobro rade sa Tannoyima. Valjda zato što i sam Nele testira to što radi i na Tanns, ne znam točno kojima, ali su 15" u njegovoj kutiji.
Ne sumnjam da ćeš se nauživati muzike s tim što imaš, pa taman da ti je izvor smartphone povezan na izlaz na slušalice! :D 
Uf što volem kad si ljudi nabave nešto lijepo!!! :thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...