Jump to content

LuDEF za 0WAF(ovog Mladena)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 50
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ma jeste crn, no ona brown u pozadini zbunjuje vremesnog canona

one slike u prvom postu su realnije color wise, RedMi je manje zbunjiv po tom pitanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, Zen Mod reče

vec dogovorismo - signal wiring ide od trola zice

:Viannen_loungelizard:

Ama provereno u praksi

WWW.VANDENHUL.COM

The SCS - 12 is an 11 gauge, 19 strand single-lead. Each of the 19 strands are made of very high grade Matched Crystal (MC) OFC with a dense and very pure silver coating in an extrusion process.

SCS-16 ili manje SCS-18

Nemojte štedeti na ovome :rofl:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 15 minuta, Koja reče

Na koji ćeš ovo preamp?



Onaj 12au7 dok ne bude i Iron T. gotov.
Bit ce (almost) full ZM setup.
Iron Turtle, LuDef i MLTL za Tann MG15 po ZM nacrtu.
Gramofon je moja izvedba vec nasiroko prozvakane teme sa Lencoheaven-a i ako ZM ikada odluci uraditi Phono pre - sasvim sigurno cu biti jako zagrijan i za to.
Trenutno, ne razmisljam o nikakvom DAC-u, pa se Zen ne treba zuriti s tim. :hipi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, zerowaf reče

Trenutno, ne razmisljam o nikakvom DAC-u

Šteta...........D10s sa Sparkosom+ Študer napajanjem tako paše na Iron da ne možeš ni da zamisliš. 

Već sam ti rekao da jede Denafrips ARES II R2R DAC...... A nisam samo njega probao na Ironu - to je gomila DAC uredjaja.

Najskuplji koga je izuo je  Mytek Brooklyn DAC+ (slušano isključivo preko Irona - ko njega nema nek se udalji par kilometara):D

A najsmešnije od svega  što nije mnogo ckupo da se proba. :risitas:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 časa, Muad'Dib reče

Šteta...........D10s sa Sparkosom+ Študer napajanjem tako paše na Iron da ne možeš ni da zamisliš. 

Već sam ti rekao da jede Denafrips ARES II R2R DAC...... A nisam samo njega probao na Ironu - to je gomila DAC uredjaja.

Najskuplji koga je izuo je  Mytek Brooklyn DAC+ (slušano isključivo preko Irona - ko njega nema nek se udalji par kilometara):D

A najsmešnije od svega  što nije mnogo ckupo da se proba. :risitas:



Ne sumnjam ja u to sto kazes, samo sto sam zasicen od trazenja, skupljanja i isprobavanja. Zazelio sam se jednostavno slusati muziku, a to sa Aresom imam. Ne kazem da necu jednom probati tvoj "recepis" za DAC nego da sad ne trazim nista.
Ma ne trazim nista vise ni od phono preampa, cak ni od ampa i preampa koje imam. I Devoni su mi super kod mene u tom setupu i u mojoj sobi.
Zasto onda Iron-LuDef-Tann MLTL u nastajanju?
Zbog future proof. Penzija! Skupljati ploce i piskarati je li bolji Mogami ili VDH iako znamo da je AN zakon. :rofl: 
Jos dok dotjeram kraju ovu epizodu, a nadam se da ce do kraja godine i zvulje biti gotove, sto se tice hife cu onda biti ovo:

 

tom´s music.PNG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...