Jump to content

Vladac, zaostavština


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Kolega @VukJov me zamolio da otvorim temu umesto njega (nedovoljan broj postova)

Svi znamo ko je bio Vladac, majstor da od veoma pristupacnih komponenti izvuce maximalan i neocekivan kvalitet, i svi se secamo kako je daleko vise radio no sto je pricao

VukJov ce da nastavi ........ 

 

 

IMG_1564.jpg

IMG_1565.jpg

IMG_1566.jpg

IMG_1567.jpg

IMG_1568.jpg

IMG_1569.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stavio sam VukJov-u da ima dovoljno postova

ako je Vule, ke vidime posle

kao sto rekoh, Vule je uvek bio jedinstveno posteni Troll - uvek je postovao pravila igre - napravi sock puppet nalog, ali namerno ostavi  clues za to

cak me par puta i informisao preko KP poruka - kad se postavilo pitanje za nekoga "Vule ti li si?" da to nije on

Anyway, ova prilika je da se odradi sta treba da se odradi za Vladac-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Дакле, ово је само део заоставштине који сам успео да лоцирам, сигуран сам да је било још тога, од занимљивијих ствари два мерна микрофона и пар нових Visaton B80 драјвера..

Ако се микрофони или још неки занимљиви драјвери појаве допуњујем списак..

Hypex UcD180St модули, неупотребљавани, 100€ пар..

Visaton W200S-4 60€, BG20 50€, W130S-8 40€, TW70 20€.. сви драјвери су половни и исправни..

SAL AHX2030, AHX2030/BK, AHX1620/BK, AHX1620, SRP1620.. такође сви мање или више употребљавани, исправни и упола цене нових у Елементи..

Контакт порукама..

Izmenjeno od VukJov
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem, samo da dodam, Visaton TW70 su potpuno novi, lemilicu nisu videli.

Vlada (pokoj mu dusi) mi je pozajmio njegove polovne TW70 da ugradim u Visaton W (klon WLM La Scala) dok mi ne stignu isti od Dayensa, pa da mu vratim.

Kada su stigli ja jednostavno nisam imao vremena da promenim stare za nove na mojim zvucnicima, a i rekoh pa nema veze isto je, te sam Vladi u Beograd poneo potpuno nove i neotpakovane TW70.

Ne verujem da je nesto stigao da lemi sa njima, mislim da ih nije ni otvarao...

Kod nas je komad 20e.

Projekat: https://www.diyaudio.rs/topic/9617-visaton-w-by-vladac-aka-wlm-la-scala-aka-alex-edition-a-posle-i-možda-nešto-drugo/#comments

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ови су коришћени, односно нешто је експериментисано са њима, нису нигде били уграђивани али јесу лемљени.. како год, веома употребљиви високотонци..

Мени је жао што нисам нашао B80, експериментисали смо доста са њима и W200S-4, одлично су се уклапали са резовима на 400 и 800Hz..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

39 minutes ago, Pchelac said:

Mozda bih ja mogao mikrofon...?

Рекох већ, од ствари које знам да је поседовао, нисам нашао микрофоне и пар В80..

Имао сам идеју да ја узмем UMIK-1, можда и да склопим F.A.S.T. пројекат са Visaton W200S_B80 јер смо то већ разрађивали..

За сада се чини да имамо купца за UcD180, другар мерка W130S тако да је и то резервисано..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...