Jump to content

PC kao izvor zvuka - tema MK II


dj.nik

Preporučeni Komentari

Imam problem sa cue fajlom. Ako je jedan CD jedan FLAC fajl tada u Foobar2000 ne pokazuje pojedinačne numere. Svašta sam probao ali nema lijeka. Najviše me razbjesni što je to jebeni txt fajl i nikakva nauka, ali kod mene ne funkcioniše. Jebem li ga!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, asimze said:

Imam problem sa cue fajlom. Ako je jedan CD jedan FLAC fajl tada u Foobar2000 ne pokazuje pojedinačne numere. Svašta sam probao ali nema lijeka. Najviše me razbjesni što je to jebeni txt fajl i nikakva nauka, ali kod mene ne funkcioniše. Jebem li ga!

preimenuj cue album kako treba. Evo primer.

Untitled.thumb.jpg.dc116e239428b126cd97ba2581a06700.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu li ja postaviti jedno laičko pitanje? Jel moguće da se moj DAC AYA 4 sukobljava sa ovim ASIO2, odnosno ne podržava? Kad pokušam da ga postavim u foobar-u jednostavno se sve zamrzne, ništa ne radi, ni DAC ni foobar dok sa ASIO radi normalno. Driveri za AYA-u su sa Audial stranice, koje mi je g. Peđa dao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, shonne reče

Cue sto sam ti poslao mora da bude u isti folder gde je i flac...jesi li to uradio?

Preimenovao stari fajl ovaj preneo i to je to. Apsolutno sve moora biti u istom folderu. Ama proučio sam ja sve o cue fajlovima, radio u cue editoru i ništa. Gdje je zajeb sam đavo zna. Informatička posla!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...