Jump to content

PC kao izvor zvuka - tema MK II


dj.nik

Preporučeni Komentari

2 hours ago, Mikorist said:

A bre....dosade...I ovaj @Srecko i @KujaMogu da natovarim PC na kolica i da dođem za 10 minuta kod njih.

:buehehe: Vrlo često me nasmeješ od srca i to načinom koji inicira i obećava na bolje. Pošto je sve ovo za mene španski, eto, ja ću dobrovoljno da guram, il vučem kolica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Mikorist said:

A bre....dosade...I ovaj @Srecko i @Kuja su mi blizu. Mogu da natovarim PC na kolica i da dođem za 10 minuta kod njih.

 

Hvala na ponudi! Uvek sam za druženje. :good::)

Ali ako PC mora da se tovari na kolica, džaba probavamo! ...Ne bi se za njega našlo mesta ni na polici ni u bližoj okolini. :)

Da bude jasnije šta je uz kvalitet zvuka bio cilj, ko ima oštro oko neka pronađe kompjuter na ovoj slici :D :

IMG_0477.thumb.jpg.f2e44aa4e9ff40b97e2720b7ec652ff5.jpg

Jedino da se gosn @Srecko i ja prošetamo nogu pred nogu po nekom sunčanom danu do tebe, sa našim NUC-evima u džepovima! :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li se isplati uložiti isto para u PC kao i u PCM63P DAC ?

Isplati se. Svaki evro se čuje. A najviše napajanje i pasivno hlađenje.

Znači napajanje se prvo kupuje. Da je Fanless da ima tolreanciju 2% na napone - i da je noiseless strujno.

Da je sertifikovano na

 

da ima sertifikovane RIPPLE MEASUREMENTS

image.png

Kad slušaš muziku je oko 20% load. Ne isplati se praviti/kupovati uopšte linearno za PC kad ima ovo na tržištu.   ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

57 minutes ago, Kuja said:

 

Hvala na ponudi! Uvek sam za druženje. :good::)

Ali ako PC mora da se tovari na kolica, džaba probavamo! ...Ne bi se za njega našlo mesta ni na polici ni u bližoj okolini. :)

Da bude jasnije šta je uz kvalitet zvuka bio cilj, ko ima oštro oko neka pronađe kompjuter na ovoj slici :D :

IMG_0477.thumb.jpg.f2e44aa4e9ff40b97e2720b7ec652ff5.jpg

Jedino da se gosn @Srecko i ja prošetamo nogu pred nogu po nekom sunčanom danu do tebe, sa našim NUC-evima u džepovima! :D

 

Sta ti je to na zvucnicima, crni ti? 🙃

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Da li se isplati uložiti isto para u PC kao i u PCM63P DAC ?

Isplati se. Svaki evro se čuje. A najviše napajanje i pasivno hlađenje.

Znači napajanje se prvo kupuje. Da je Fanless da ima tolreanciju 2% na napone - i da je noiseless strujno.

Da je sertifikovano na

 

da ima sertifikovane RIPPLE MEASUREMENTS

image.png

Kad slušaš muziku je oko 20% load. Ne isplati se praviti/kupovati uopšte linearno za PC kad ima ovo na tržištu.   ;)

Miko, opet me "uvaljujete" u trošak (za Akasa kućište)😁.

Gde će Vam duša😁.

Izmenjeno od Srecko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Kuja reče

Jesu! :)

Malo su apgejdovani sa novim kondenzatorima, ožičenjem i terminalima (ono ... Mundorf, UPOCC, WBT NextGen Cu, itd :)), plus su izbačene tonske kontrole (oni prekidači pozadi).

Au, burazeru, svaka čast. Podsjetilo me na ekskurziju u Split (ima brat-bratu 25 godina), doduše, išao sam gledati da kupim od jednog pomorca AR9, nije isto ali izazvalo je isti osjećaj, sav sam se naježio :cheers:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ova podešavanja nema ni SnakeOil.

Screenshot 2023-02-15 at 23.46.17.png

Sva podešavanja  sistema se vide  iz menija i tajmeri i IRQs i sve :Viannen_loungelizard:

 

A kad skockaš svoj sistem sa željenim programima i podešavanjima ima MX tool da se napravi svoj ISO - MX Save system to ISO - može da se podigne lajv - pa ponovo da se instalira - prenese na drugu mašinu - ili na istu kao backup celog sistema. :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...