Jump to content

PC kao izvor zvuka - tema MK II


dj.nik

Preporučeni Komentari

Najjače mi kako malo malo pa izađe vest: Piratebay konačno ugašen! Ja malo malo pa skinem neki Auto Cad, Photoshop, film, album Satrianija itd sa istog tog ugašenog Piratebaya...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ugasice ga malo prekosutra. Nesto sam misljenja da i ako ugase sve bayove i ostale truckere cenim da mi treba cirka 4 godine da preslusam sve sto sam svuko, a onda jos 9 godina da vidim kako i sta da ostavim. Toliko o tome.

 

 

Svuko i presvuko, isti slucaj, samo gomilam :guitarplayer:

Siroti mali hrčki

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...
  • 2 months later...

Nisam slikao, ali to je to što sam video, upisao sam u tel. Bio je samo jedan komad, znao sam šta je ali nisam smeo da kupim bila mi frka za 400 kinte. Puna kutija raznih adaptera usb hubova čitača kartica i taj kompić. Verovatno škart iz neke zatvorene radnje, mada ko zna možda to sve i radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo kod ove teme, da li neko ima iskustva:

 

da li SSD daje bolji zvuk nego mehanički hard disk kad se pušta muzika preko plejera? Razmišljao sam da zamenim moj disk na laptopu sa SSDom pa pitam da li ima tu napretka?

 

SSD nema pokretnih delova, pa ne daje nikakav zvuk. Bolji zvuk će uvek dati HDD i to po pravilu što stariji HDD bolje će da se čuje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vrlo duhovito Ras.

 

Voleo bi neko ko je imao direktnog iskustva sa ovim pošto je to jedna od stavki za "dobar muzički server" na stranim forumima.

 

@Silentbob - nekim plejerima treba ukljuciti opciju da tako rade, inace ne rade tako po defaultu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako imaš sistem od 100 k.eura možda čuješ razliku mada sumnjam. Bešumno i jako brzo to su suštinske prednosti.

 

Ma nemogu ja da te savetujem jer ssd od 120 giga koristim za operativni sistem a muzika je na klasičnom HD. Terabajt ssd uh oznojih se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam da u audiofiliji ima preterivanja. Neki saveti su dobri neki su problematični, u najmanju ruku. Mišljenja sam da je ovo jedan od tih pa čisto da pitam da li neko ima iskustvo.

 

Eto probaj da istu pesmu pustis sa razlicitih diskova pa javi. Naoštri uši. :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...