Jump to content

HC Citation 12 mosfet


Zbora

Preporučeni Komentari

Uzeh mali toruščić u Trafomaticu, najmanji sto je mogao za napajanje protection borda.

Obican trafojcic iz kelca kad se ugura tu pored plocica pravi mali bram na zvucnike. Sa toruscicem ded silent na zvucnicima od kad smo sredili mase. 

 

Toruscic iz trafca sto sam imao zuji sam od sebe cim ga spojis na 220. I sad, uzmem ovaj iz trafimatica, da zamenim kad mi je vec skoci standarad :) kad, zujka i on na prazno, do duse manje od trafcovog.

Sad vise ne znam, jel to normalno za ovako male toruse il ja negde gresim ?

 

600VA trafco od ciataion miran sa DC blockerom,

30VA u preampu mrtav kao drvo , ovi maleci vec drugi po redu zuji ? 

IMG-07a3bd8ae3aaa3f21dce4a4650336602-V.jpg

IMG-f60f88b45f63b1feca579c8262729f17-V.jpg

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeee...

Vufer doso sa garancije manjali ceo modul ... Pišti iz napajanja, reako bih glasnije nego ranije...

 

Trafojic drugi po redu zuji...

 

Zajbanciju sa zamneom radijatira u dnevnoj prosle nedelje necu ni da pominjem :rofl:

Bojim se da moram kod popa prvo, pre nego sto pnovo reklamiram bilo sta...

 

Bar sam se brumova na zvucnicima resio :)

 

@Brijac dobio sam odvojene sekundare, a pitao me pri  nardzbini, jer isto sam izostavio magicnu rec "dvao dovojema sekundara"

do duse to ovde i nije mnogo vazno.

 

 

 

 

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Realna prica da se kupam u svetoj vodici koliko me lomi neki baksuz 😅 Doslo tako neko vreme, sta da se radi. 

Ja sam povezao na struju na prazno, nisu zujali. Mada nisu 10VA, nego 30VA kao tvoj u preampu. 

A dobro, mene nisu pitali, ali je svakako problem resiv. Danas dosao aks po paket i na putu je ka njima. Mogao sam i skoknuti do njih i dobaciti, zena merka neke ikea stvarcice pa usput 😅

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbt, trafo je ok , danas sam na tenane pretresao sve, nisam spojio slepi navojak u primaru na GND, iskreno nisam znao da ovo moze utice bas toliko,

sad dal je to il se nesto preslozilo mehanicki od vadjenja i vracanja u kutiju, nemam pojma, ali evo ga ne cuje se, u opste, mrtav, mrtav.

Bilo kako bilo, umesto trafoa brzom postom, moram poslati ljudima izvinjenje e postom ....

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...