Jump to content

Duplex 2SK369 Phono preamp


Sync

Preporučeni Komentari

10 minutes ago, NIXIE said:

Koliko je pametno staviti par dodatnih paralelno vezanih činčeva kako bi se lako menjao loading bez otvaranja? Utiče li to loše na zvuk? To sam imao na svom preampu dok sam ploče trošio.

A sto sada to pa mora lako, lako da se nasteluje gramofon, pa sad i ovo treba lako, ili sa daljinskim mozda :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Sync reče

Sve jasno.. I FKP2 imam malih u steki.

Cudno da niko ne spominje silver mica :)

Probao sam sa rezultatom da su zute CDE grozne, cuje se jasno da postoji zamucenje.

Probao jos neke Charcroft - to je bolje ali zivo me zanima ko je OEM jer su jasno bolje od CDE.

To je kao kad slikas fotku sa filterom, malo naglasis boje kako zelis, pritom izgubis fine detalje.

FKP2 je meni licno superioran, zasad.

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svi delovi poruceni. Izbor za linearno napajanje je pao na derivat Studer 900 sto zbog utisaka po big diya sto zbog smesne cene kod francuza:

WWW.AUDIOPHONICS.FR

Here is a very high quality regulated power supply with a very low "ripple", high precision semi discrete with a double layer circuit.

Probace se naravno jos koje..

Riaa kondice (1.8u i 0.75u) sam uspeo naci wime mkp10. Vezni kond ruski teflon. Izlazni zeleni K75-10. Caki birao.. 😁

Jos samo da se dogovorimo sta za trafo.. ja nesto vucem na EI jer se na KP mogu naci povoljno fabricki sa 24v sekundarom..

Nece se ici na dual mono zbog smesne potrosnje i uredno resenog rasprezanja napajanja na samim pcb.

IMG_20220111_150345.jpg

IMG-bed3915b8f28a9dfa2c1a5e0f8e841db-V.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
On 14.1.2022. at 7:50, Sync reče

Izbor za linearno napajanje je pao na derivat Studer 900 sto zbog utisaka po big diya sto zbog smesne cene kod francuza:

Ja naručio preko ebay

WWW.EBAY.COM

This is Kits, need welding by yourself. Based on Switzerland STUDER power circuit, ultra-low noise linear power supply, with excellent wiring and good linear components, the output accuracy is very high, ultra-low ripple, superior to most of the Class A power supply. The material of the kits very excellent, the rectifier is 5A Schottky rectifier, Panasonic gold capacitor, the output tube is ON tube 15034, the adjustable resistance...

Čeka se isto kao kod Francuza....msm. to je jedno isto.....

Možemo i sami da pravimo. Grupna nabavka pločica  - meni treba najmanje 3 pločice... Ako neko zna da ovo ubaci u Gerber

 

top.pngbot.png

:rofl:

Pokušavao sam kroz ovo ali mi nešto ne ide

https://sourceforge.net/projects/imagetogerberconverter/files/ImageToGerberLite.jar/download

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...