Jump to content

Da se ne baci,Visaton i Axton.


2a3

Preporučeni Komentari

Dosao u posed ova dva drajvera i u ovoj zimskoj camotinji da se proba nesto napraviti ako je moguce ,mozda nekog usrecim kao poklonom ako uspe.Probano na suvo onako najbolje se pokazali sa 6db i rezom oko3000 hz.Gledao sam po nekim forumima za bas da se ugradjivao u automobile i da je membrana od polipropilena .Ako auditorijum misli da se moze neka dvosistemska odraditi od ovog para nek pomogne ko moze.Poklonicu nekom rodjaku koji je inace krenuo u elektronicare pa nek ima malo podstreka .Da merim drajvere nemam pa znate sta sleduje sa ovim podacima koje sam nasao na netu.:hi:Ne mogu da smanjim rezoluciju slike, nesto mi komp ne dozvoljava ali bice i slika cim to resim.

 

Bas je Axton HW200 8 ohm

AXTON-HW200-Daten_3-1024x974.jpg

Visaton_HK9.jpg

images.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trudim se Zene, probam ja svasta dobio sam da je kutija od 27 l za sada.Kad imam vremena posvetim se malo tome al matori magarac slabo tuvi i tura se tamo gde mu nije mesto.:laugh1tooht: takozvana lenstina ako moz gotovo.Ce sednem sledece nedelje pa probam sve.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam ti ispao iz simulacija kompresija i BR nacisto

naci ce se valjda neko mladji ko to radi dovoljno cesto pa ne mora ni mozak da ukljucuje
ja bih morao prvo da se setim imam li uopste program instaliran

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Uradjeno da se ne baci,Rade ,veoma zadovoljan zvukom za sada posle desetak skretnica ova zasad ostaje .Kad bude malo radilo mozda jos visoke picnem na -6 db videcemo .Ako nekog zanima nacrt ce nacrtamo.U radnoj bivsoj decijoj sobi se obavlja poso jer garaza jos hladna.

Nova fascikla_001.jpg

Nova fascikla_001_2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bogami ce ovo ostati kuci jer sto duze slusam sve bolje leze.Trefila se dobra kombinacija a i sa skretnicom se nisam puno petljao.Osetljivi drajveri pa je to sigurno doprinelo i dobrom zvuku.Crtez tu pa ako nekom zatreba.

16438338011551289208956265808180.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...