Jump to content

Hall senzor, linearni


Aleks

Preporučeni Komentari

Ajd prvo da pitam u vidu oglasa: Jel ima neko da mi proda jedan komad CYSJ362A :D

A sad šta mi treba.... :)

Gauss/Tesla metar neki, al sad ima to gotovih rešenja ali bilo koje da je ozbiljno je cifra neka besna, iskreno ne razumem zašto je tako al neka.

Pa se nametnulo, naravno diy rešenje i sad svidelo mi se najviše, od celodnevno prešaltanog neta, ovo diy rešenje:

I on koristi taj lepi senzor 0-3T koga ima samo ovde: https://www.sonnecy-shop.com/en/linear-hall-effect-sensors-elements-cysj362a-max.-sensitivity-3.1-4.1-mv/mt-measuring-range-3t.html al šipinzi i neki low treshold fee izađe sve preko 20 evropejaca, a delić je dva ipo. Pih

Pa prvo reko' ovde da pitam, jel ima neko / ili da zna ko ima / gde ima, dakle Hall senzor sa osetljivošću 1-2mV/G, range to 2-3T, može umesto pomenutog i tipa HE3503/CYL3503, Allegro A1302 i slični iz te familije, uglavnom treba da bude linearan a ne switch/latch - kojih izgleda zapravo samo ima kod nas (MG, Kelco i svi ostali itd).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Mikorist

Hvala Savan. Ovi iz LCSC salju za Srbalja al za deo od dolar shipping & handling fee 9 dolara. Pa ebemu.

Bilo ko sta neko lokalno nesto? Zavirite po fiokama? :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...