Jump to content

K - SPDIF konverter.


bata bane

Preporučeni Komentari

JLS I2S over USB

Quote

I2SoverUSB v.III uses reclock to reduce jitter significantly. I2S, S/PDIF outputs, oscillators and reclock are galvanically isolated from XMOS processor and USB ground. The galvanic isolation eliminates common noise originated by the computer. There is an galvanically isolated external master clock input. The board is equipped with NDK NZ2520SDA ultra low phase noise oscillator 45.158MHz and 49.152MHz. LP5900 ultra-low noise linear voltage regulators are used.

Radi korektno, provereno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, bata bane said:

Moze, prerpostavkjam da moze da se ugradi njegovo napajnje da ne ide preo usb-a ( da ne bistrim tekstove). Koliko parica?

Nemam za prodaju, samo preporuka.

Možda se pojavi na KP ili naruči od proizvođača.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ti mogu napraviti imam sve delove i crnu gerber plocu, ali nema spdif, obican amanero. Ima pinove za eksterno napajanje, ima choke i malo bolju esd protekciju na usb portu i malo bolji regulator za 3.3 volti, sctf 20 ppm kristali

aman.jpg

Izmenjeno od savan
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za info, vec imam (ko zna od kad i od cega) amanero nov ali usb/i2s jbg. Koristim matori converter Teradac sa napajanjem koje sam pravio, ali su to sve dodatni  kablovi bla bla. Teradak je poveci da mogu da ga metnem unutra, zato mi treba nova plocica da mogu direktno da je prikljucim na spdif, i da ne kopam po dac chipu. 

Pre sat vremena, savan reče

Ja ti mogu napraviti imam sve delove i crnu gerber plocu, ali nema spdif, obican amanero. Ima pinove za eksterno napajanje, ima choke i malo bolju esd protekciju na usb portu i malo bolji regulator za 3.3 volti, sctf 20 ppm kristali

aman.jpg

Hvala savan, ali treba da ga stavim na spdif ulaz.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

kupio je BB Sanskrit

ne brigaj za njega, on ako nema bar dva funkcionalna DAC-a i dva na kojima vezba, nije svoj

msm, veterinar

al taj kad zapne u neveterinarsko, nema sta nece uradi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...