Jump to content

Spainnoy


Sync

Preporučeni Komentari

Ta Makita sp6000j po meni ima jednu ozbiljnu manu, nema razdvojni klin. Da je najbolja na svetu meni nije bezbedna zbog povratnog udara.

Inače si ovo iseko i sklopio ko mator :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, ManicP reče

Ta Makita sp6000j po meni ima jednu ozbiljnu manu, nema razdvojni klin. Da je najbolja na svetu meni nije bezbedna zbog povratnog udara.

Inače si ovo iseko i sklopio ko mator :)

Ma sve imaju mane il lose odradjenu mehaniku tipa festool. Al svako svoj tabor vole.. Bosko sece ko blesav i srecon ide na tudje sine jer origigi em nema em bezobrazno skupo.

Srecom je tu KP i zajebey..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 28 minuta, aaa zmaju! reče

Jel se taj sper, kutija i unutrašnjost samo lepi ili se nekako dodatno učvrsti, šrafovima ili slično?

Ova Potisje bušilica, glodalica, šta li je... sjajna!:oke:Gde si to našao?

Samo je lepljeno. Prednja je kod drajvera duple debljine pa se lepo sve sklopi. Posebna preciznost je potrebna posto je prednja str zakosena a gore i dole su spojevi pod 45c. Ako nesto pobegne, eto zjapa koji se ne moze lako sakriti.

Potisje glodalica je '95god. Dosta su retke kao i strugovi iz tog perioda. Cela ta serija je 'kopija' Emco masina al su dosta toga u menjackoj kutiji bolje resili nego Emco. Ovo moje je u sustini Emco FB2, samo bez motora i redukcije za automatski posmak. Kad se i pojavi u nasim oglasima nesto od tih Potisje glodalica i strugova, odu sa oglasa u nekoliko sati. Jedinu intervenciju na njoj sam imao da preventivno promenim ulje u kutiji za brzine i stavim nov semering oko pinole jer je curkalo ulje. Motor je trofazni pa sam joj stavio Siemens frekventni reg i sad mogu se igram oko urezivanja navoja, zaustavljanja i promene pravca obrtanja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...