Jump to content

Babelfish XA252 / Babelfish XA252 SIT/ Babelfish XA252 SET


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • 2 months later...

to sto se zadesilo na T-Bed 2 (taman pre skorog rasturanja)  je Babelfish XA252 u SET iteraciji, dakle gornji mosfet u Schade konfiguraciji, prakticno simulacija SIT-a

sa railovima od 30Vdc, max snaga je 30W/8R

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, Mikorist reče

Zen je postao ko Apple - svake godine nov model Ajfona



Još je i bolji!
Zen ne čeka da prođe godina.
Uhvati ga par dana nesanica i izađe nekoliko novih pojačala.
Čovjek to radi tako da nama svima izgleda kao da je lako konstruirati dobro (zapravo, sjajno!) pojačalo. 
Onako, uđe u Allmighty mode i napravi high end zvučeći amp. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"shit mode on" 

Prvo što moze da se istakne kod ovog ampa je bass! Bass je (pajz sad) visceralan! Dubok, kontrolisan, moćan... 

Druga stvar koja se ističe je prostor. Scena je ogromna po svim dimenzijama! 

Treća stvar je detaljnost i tonski potpis u srednjima. Srednjetonski potpis jako podseća na Sissy SIT sound - timbarno korektan i dovoljno detaljan, a u isto vreme osvaja lepotom i specifičnim šmekom. 

U poređenju sa Babelfish 2J sa Semisouth, visokotonsko područje je manje "zing", i mekanije. 

Pojačalo definitivno ima specifičan karakter koji deli sa SissySIT familijom, što je fantastičan uspeh s obzirom da nema SIT-a u kolu :). 

Ranije sam na nekoliko mesta pominjao kako je B2J najbolje pojačalo u univerzumu. XA252 je otkrovenje - u portfoliju Zen-ovih pojačala postoji multiverse :D. 

Na kraju, uživao sam u test drajvu. Moguće je da bi mom sistemu(sa sve ušesima i deformisanim mozgom) bolje ležala full mosfet varijanta, ali to je nešto što najverovatnije neću imati prilike da probam pošto sam za sada opredeljen da ostanem u postojećem time-space domenu. 

"shit mode off"

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Dobar dan dragi ljudi, u tmurnoj svakodnevici evo jedan svijetli primjer. Prije skoro mjesec dana kupio sam "kitove i delfine" od našeg uvaženog MZM-a, pa da podijelim sa vama svoju radost. Oprostite mi što postavljam slike skoro gotovih pločica, nisam imao čime slikati prije a nisam mogao izdržati da ne iskoristim pokoji slobodni trenutak na poslu za lemljenje komponenti na pločice. Pa, izvolite slike Zen Mod-ovog čeda koje se preselilo u Mostar. Doduše, napravio sam par modifikacija, nadam se da me neće MZM virtualno lišiti života:Viannen_loungelizard:.

P1080688a.jpg

P1080689a.jpg

P1080695a.jpg

P1080692a.jpg

P1080696a.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po instrumentu jesu, iako su polovni:wink2:. Nije samo to prepravljano, ali pošto ti nije zapelo za oko da ne čačkam mečku..... :buehehe:. Nek' si ti nama živ, zdrav i uzbrdo brz a svi problemi u ovome bili :cheers:.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...