Jump to content

Poređenje XA30.5 vs. XA30.8 a bogumi i XA60.8


shonne

Preporučeni Komentari

Pogrešan izbor kao i Noletov da igra na OI[emoji16].
Umesto da ste vredno radili na tom Passu Vi gledate U.S Open (gubite vreme) te umesto da se divimo već sada zvuku Vama će prvo trebati vreme da se oporavite (da uzađete iz depresije)[emoji16].
Isti ste ko Nole[emoji16].
Zar treba ja (kao Beker) da Vam kažem da morate da se vratite u “kancelariju” (nema Passa bez treninga pardon rada)[emoji16].
Briga Vas što se već formirao red za čujenje[emoji16] Passa ko da je, Bog da mi oprosti, vakcina[emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Srecko said:

Pogrešan izbor kao i Noletov da igra na OIemoji16.png.
Umesto da ste vredno radili na tom Passu Vi gledate U.S Open (gubite vreme) te umesto da se divimo već sada zvuku Vama će prvo trebati vreme da se oporavite (da uzađete iz depresije)emoji16.png.
Isti ste ko Noleemoji16.png.
Zar treba ja (kao Beker) da Vam kažem da morate da se vratite u “kancelariju” (nema Passa bez treninga pardon rada)emoji16.png.
Briga Vas što se već formirao red za čujenjeemoji16.png Passa ko da je, Bog da mi oprosti, vakcinaemoji16.png.

Ja sam skroz zadovoljan sto je stigo u slemovima ove dve bitange, sve ostalo...sad se samo brinem koliko ce ovo sve da boluje..

Sto se mene tice dok on udarao lopticu, ja sam radio nesto drugo...

IMG-b2e78d7c423f6db374f6362dff99c41f-V.thumb.jpg.5612dae93789f6df6656d711deaf40df.jpg

40 metra ograda, pola cigla pola zica. Danas tek zavrsio sa tim. Nemam novih slika. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se tice amp, sad se skuplja novac za dobre hladnjake, da to mogu da 'naprzim' ko covek sa vecim naponom i biasom. Da se ne plasim ko Papa da li ce neko da se izgori, pa da bude tuzen. Znas i sam kakvi su zapadnjaci. Kod mene ce to da przi, 180-200W u kanalu. 😁

IMG-fc3da6788522cc456ccef0edb95f441c-V.thumb.jpg.79945cc3b6a054a6d9a1a9ca653a044e.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 19 minuta, shonne reče

Sto se tice amp, sad se skuplja novac za dobre hladnjake, da to mogu da 'naprzim' ko covek sa vecim naponom i biasom. Da se ne plasim ko Papa da li ce neko da se izgori, pa da bude tuzen. Znas i sam kakvi su zapadnjaci. Kod mene ce to da przi, 180-200W u kanalu. 😁

IMG-fc3da6788522cc456ccef0edb95f441c-V.thumb.jpg.79945cc3b6a054a6d9a1a9ca653a044e.jpg

Super zidak stvarno.Jos malo pa kape i onda moze da se popije jedna.Al ne po zapadnjacki nego po naski.Za dobar bias mora vise volti i sve ima svoje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima


Sto se mene tice dok on udarao lopticu, ja sam radio nesto drugo...

40 metra ograda, pola cigla pola zica. Danas tek zavrsio sa tim. Nemam novih slika. 

A ja se uplašio da Vi ko Vaš ljubimac Nole ne volite baš da idete u kancelariju[emoji16], pa da nam zato Pass kasni.
Priznajem, pogrešio sam.
Čestitam, baš “ljudski” izgleda.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Srecko said:


A ja se uplašio da Vi ko Vaš ljubimac Nole ne volite baš da idete u kancelarijuemoji16.png, pa da nam zato Pass kasni.
Priznajem, pogrešio sam.
Čestitam, baš “ljudski” izgleda.

Skup je amp @Srecko

Da se sve sakupi i da se ispostuju svi detalji, trazi vreme i novac. Polako, jedno po jedno. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 14 minuta, shonne reče

Videcemo. Recicu cenu na kraju. Sad samo da uzmem hladnjake, a oni vec Boga kostaju...posle ce sve lako da bude. 

Ovde u fr ima dobar proizvodjac hladnjake za amp i nije nesto puno skup ami to je relativno ako ga uporedim sa ostalima i podatke su mu tacne. To je ovo

http://www.seem-semrac.fr/dissipateur/co-2735-p/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skup je amp [mention=2304]Srecko 
Da se sve sakupi i da se ispostuju svi detalji, trazi vreme i novac. Polako, jedno po jedno. 

Ma naravno. Znam!
Samo mi je ovo bila prilika da vas preko ampa pecnem zbog Noleta[emoji16].
Dao sam sebi slobodu da se našalim jer znam da i Vi volite da se našalite i da ćete ispravno shvatiti šalu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...