Jump to content

Poređenje XA30.5 vs. XA30.8 a bogumi i XA60.8


shonne

Preporučeni Komentari

38 minutes ago, Srecko said:


Nele je odavno pokazao da vredi više od svih.
Takođe je davnoooooo i poleteo (još sa Treshold-sada je u supersoničnom domenu za ostale jer je mnogo toga podelio sa diy zajednicom i pokrenuo nezapamćen talas kreativnosti u HiFI).
Ovi ostali su AUDIO ANTIVAXERIemoji16.png (imaju klijente-dunstere kakav sam i sam i “navatavaju” ih baš kao pomenutiemoji16.png).

Niko ti nije kriv sto navijas za Balerinu i udaras lopticu sa Wilsona 💪😛

dobrodosao u Nolefam :D

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mislim da tu ima dosta da se prica.Ne dolazi mi ime ali u toku tog talasa pomenut postojala jedna druga proizvodnja treba da potrazim pass products drugo ime pro uredjaji i za vrlo malo pare.Naravno danas vise niko ne prica o tome.Svaki uredjaj ima svoj zvuk i to je sastav mnogobrojnih podataka ali krajno je kao kuhinja svidja ti se ili ne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svakako ne zelim da ulazim u pojedine medulozne metafore i zna se sta je cilj diy da se dobije izvrsan kvalitet za manje pare.Sve sto se odaljava o tog pogleda po meni nema znacaja.Covek celog zivota se uci svako bira svoj hobby jer to je samo to kao sto bih neko pravio dekorativne stvari ili drugo.Nema mesta za preterivanje.Treba imati u vidu da diy svet sto se tice audio nije toliko veliki i da ostali koji ne moze to da shvate i kazu pa cekaj moze da se slusa muzika preko mobilnog zasto svi ti uredjaji.I ako u tom svetu diy ima klasifikacija onda padamo u tatalni non sens kao sto ovde rekli bez znacaja.Ali nije toliko strasno ima koje se zadovolje sa puno manje i uzivaju u muziku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, Zen Mod reče

svako po svom ukusu i meri, to je jedino ispravno

jedno je prica o tehnikalijama, sasvim drugo prica o preferencama

Pa naravno ali imam utisak nesto ne ide.Forum je mesto gde se deli i nema mesta za tajni.To nema u forumu hcfr za partage kao sto ovde se kaze.Nije trebalo da ta informacija procuri jer je sama po sebi protiv zakone foruma pa bilo koj da je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

provalili smo da [mention=2304]Srecko   slusa Cecu i da ima sve albume. Lepo ja rekoh sta urade ziv covek [emoji3]
Idemo Medooo ovog wimbldonskog... jos malo [emoji3]

Miko, trebalo bi zabraniti ovima što gledaju noćom tenis (buržujski sport[emoji16]) da pišu neispavani postove, “vređaju” ljude, evo rekoše da Srećko ima sve Cecine albume a čovek (pouzdano znam[emoji16]) ustvari ih nema jer ide redovno na njene koncerte po principu da se ništa ne može uporediti sa vizuelnim doživljajem[emoji16].
Ne bih se iznenadio da su ti i takvi i protiv estetskih hirurških zahvata[emoji16].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Srecko said:


Miko, trebalo bi zabraniti ovima što gledaju noćom tenis (buržujski sportemoji16.png) da pišu neispavani postove, “vređaju” ljude, evo rekoše da Srećko ima sve Cecine albume a čovek (pouzdano znamemoji16.png) ustvari ih nema jer ide redovno na njene koncerte po principu da se ništa ne može uporediti sa vizuelnim doživljajememoji16.png.
Ne bih se iznenadio da su ti i takvi i protiv estetskih hirurških zahvataemoji16.png.

ja sam seljak covek, mora sve prirodno da bude :D :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, ali ste i veomaaaaaaa obrazovani pa znate da se gravitacija ne može kao virus potisnuti (mislimo da je nema i da nam ništa nece učiniti, kao virus[emoji16]) pa iako svi volimo prirodno (čak i mi penzioneri), dođe vreme kad estetski profesionalci ipak treba da pomognu da to bude kao nekada i bolje[emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema leba od generalizacija

nijedan pametan proizvodjac ne kupuje delove komadno, nego u kolicinama za koje dobija veoma ozbiljan break cene/popust 

sto ce reci - tesko da gledajuci kod jednoga mozes da budes siguran da je i kod drugoga isti ili bar slican slucaj

moze lako da se desi da uredjaj kosta kikiriki u odnosu na prodajnu cenu

a onda opet treba praviti razliku izmedju Shop cena , MSRP, direct cena ...... 

kad se krene pricati o cenama , vazi samo jedno - uzmi, napravi, formiraj cenu .......... pa komentarisi tudje cene

jedini izuzetak ( a toga ima ihaj) - komentarisati cenu necega sto je evidentno djubre .......... ili mozda nije djubre, ali definitivno nije Mana sa Neba, kako se cesto prodaje pricom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...