Jump to content

Poređenje XA30.5 vs. XA30.8 a bogumi i XA60.8


shonne

Preporučeni Komentari

Nije receno konkretno sta je probano od D klase ali nije ni bitno jer nije ni tema, cisto sam sponeuo konkretno Hipex modul, nCore nisam probao sem UCD, u startu sam napravio razliku nebo i zemlja sa AB klasom koju trenutno imam, A kalsu nemam da uporedim niti cu da sumnjam u kvalitet iste pogotovo ne u Nelsona, ali samo kazem probajte ovaj UCD!  ISto tako probajte PAM modul sa linka necete verovati kako to dobro svira. Jos jedna stvar kod tog PAM modula moze da se prepravi u DIF!

Izmenjeno od savan
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Srecko said:


Kako ovde može magija a onamo, u onoj temi, pljujete” magičnog (Federera)emoji16.png.

MOLIM VAS dajte mi neki dinar, cu da pocnem da ga hvalim dok nije otisao u penziju. Mozda zazalim na kraju kad sve prodje to sa njim :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako da Vam dam kad mi ništa ne ostane. Valjda ste videli da je Federer domaćin čovek (nikome ništa ne da a i što bi treba obezbediti miraz za 2 ćerke ……….. ) za razliku od ovog našeg Noleta (daj Srbima X puta, daj Talijanima-Bergamo, daj BIH, kupuj med. opremu koje kome…,).
Raspikuća[emoji16].
Će se za koju godinu bije u glavu[emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

Kako da Vam dam kad mi ništa ne ostane. Valjda ste videli da je Federer domaćin čovek (nikome ništa ne da a i što bi treba obezbediti miraz za 2 ćerke ……….. ) za razliku od ovog našeg Noleta (daj Srbima X puta, daj Talijanima-Bergamo, daj BIH, kupuj med. opremu koje kome…,).
Raspikućaemoji16.png.
Će se za koju godinu bije u glavuemoji16.png.

Noleee ima fondaciju za decu...uzivaaaaam to da gledam, uzivam. I sto je dao hvala, covek ima, pa zasto da ne. Za sve....

Bolje on njima nego oni njemu. Vrlo poucno. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Zen Mod said:

bese li ono ostavlja duvan?

 

pa naso da senluci po vorumu, te zakljucaj te brisi ........

:smesna:

rekoh, delovi sa Mouser, Digi, Farnell sto treba da stignu i PAUZA. Nema vise ulaganja u to do daljnjeg. A i nema smisla bila sta vise postovati u ovoj temi. Bilo bi suvisno. :)

U odnosu na vas koji se ... sa moto, shonne kupuje biciklu da obrce pedale :D :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...