Jump to content

Nesiceve zanimacije...


Nesic

Preporučeni Komentari

pre 20 časa, Sinke reče

Uhhhhhhhhhh :unbelieveble:

Kada se uzme u obzir sve - dizajn, delovi, programiranje, trud, razmišljanje o svakoj sitnici, vreme izrade, i na kraju zvuk koji se dobije komparativno sa kupovnim - džaba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

41 minutes ago, Ubledeli said:

zelio bih kupit kucu?

:guitarplayer:

:)

Preslušali sve remastere. Zaista su vrhunski odrađeni, što zvučno, što vizuelno i opipljivo. Ko je ljubitelj, cena im je više no korektna.

Ostaje realizacija intekonekta i zv kablova primenom Dunavkove žice, te ubacivanje korektne letve strujne, nešto kablova mrežnih. Premeštaj sistema na korektno mesto verujem uskoro. Pa ponovno oduševljenje :)

 

Izmenjeno od Nesic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 38 minuta, Aleks reče

Kada se uzme u obzir sve - dizajn, delovi, programiranje, trud, razmišljanje o svakoj sitnici, vreme izrade, i na kraju zvuk koji se dobije komparativno sa kupovnim - džaba.

Ako pažljivo razmisli svako od nas. Koliko smo para bacili na gluposti ? U zadnjih 5 godina recimo. Ali to je neizdrž....i posle nema kinte na gomili.

:phil_04:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Aleks said:

Kada se uzme u obzir sve - dizajn, delovi, programiranje, trud, razmišljanje o svakoj sitnici, vreme izrade, i na kraju zvuk koji se dobije komparativno sa kupovnim - džaba.

Hvala PR

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Teško da sam Nešićev PR druže, ali da sam PR ispred diyera generalno definitivno jesam.

Da ti budem iskren, da sam ja uradio ja bih cenio 2500e, pa makar mi istruleo u podrumu ;) 

Tako da ne gledaj u mene i ono što ja pišem već poštuj tuđi rad, vreme i trud. Nisu "švajseri" neki tamo "polemičari" već isto ljudi koji imaju porodice, poslove, i na kraju ljubav prema audiu - možda čak i veću od komercijalne kapititalistički orijentisane hife.

Tako, ajd uzdravlje i srećna Nova! :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 31 minuta, Aleks reče

Da ti budem iskren, da sam ja uradio ja bih cenio 2500e, pa makar mi istruleo u podrumu ;) 

Ma ok, samo da dodam da se u Beogradu vozi Tesla Model 3.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bolje dzaba sjediti nego dzaba raditi

kome je skupo, neka kupuje masprodukciju, neka ne gleda manufakturno

ja kupujem opanke na KP, i svaki put pitam prodavca - je li moguce da ih prodaje tako jeftino

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Valjda se stvarno ne uklapam....
Ne cjenjkam se. Naravno da pitam koliko košta. Ponekad pitam što sve dobijem ako mi nije jasno i na koncu ili kažem da može ili da mi ne odgovara/ne mogu platiti, ali nikad cjenjkanjem ne umanjujem ničije znanje, vještinu i trud.
Okej, imam preliminarni dogovor sa jednim čovjekom ovdje da se moram cjenjkati kad mi pošalje ponudu, ali budući da je ta obaveza s moje strane dogovorena unaprijed shvaćam je kao dio usluge. :D 
Konkretan uređaj ovdje izgleda sjajno! Čak nemam nikakvog razloga sumnjati i da ne zvuči odlično i sa svime viđenim iz moje perspektive bi meni bilo neugodno tražiti da se skine cijena za slučaj da sam zainteresiran kao kupac.

Naravno kao i uvijek, YMMV, IMHO i koji god još akronim odgovara u funkciji disclaimera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...