Jump to content

Laptop - koji model, gde kupiti i ostalo

Preporučeni Komentari

pre 6 minuta, vladd reče

nakon 10 god protokoli  ili drajveri obesmisle laptop, ma koliko ispravan i dobar bio.

Pa kad se koristi Winshit koji namerno to radi. Isto to rade i sa telefonima i Androidom. Kad zastari postaje neupotrebljiv.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • Odgovora 56
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

Za grublje poslove koristim ovo: Panasonic Toughbook CF-C2. Vučem ga po terenu, flešujem traktore i kombajne po njivama, pokisne, ugreje se na suncu da ne sme da se dirne rukom, smrzne se da s

Ja ću reći ovo samo jednom  . Think Pad  .... T serija  ..... 

ama znam lično softveraše sa platom od 2K evra koji rade na raspalim laptopovima od pre 10 godina. više para daju za sredstva protiv hemoroida

Postovane slike

pre 1 minut, vladd reče

Tako, pa i koja stotkica više, ako se ide na taj vrh, mora napolju da se kupi.

Potroše se iste pare, samo se uzme jača sprava, mislim nema novčane uštede, samo skok na kvalitetu, bar je takvo moje alavo isustvo po tom pitanju :sarcastic:

ama ima ako ti švercer donosi ili neki mađaron lokalni koji stalno ide tamo ovamo. ako ideš sam napolje preko na izlet naravno da je skuplje.

skok na kvalitetu...jashta:D

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

AFA je 27%, na 2500$ je to isplatljiva opcija, cak i da se nekome oprosti a da donese po toj ceni. Ovi nasi bez duse na tu cifru dodaju jos 50%, a afa im je bonus...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nije zgoreg gledati da laptop ima M.2 port za SSD i mesto za 2,5" HDD.

Meni ispala najjeftinija kombinacija sa većim klasičnim HDD, dodao M.2 NVME SSD za sistem i cepaj. Mesta kolko voliš. Ovo iz Doktorovog posta je taman takvo... Trošim tu seriju samo model stariji par godina.

Momentalno sam se "prebacio" na ComTrade aka CT Shop i našao ovo :

https://www.ctshop.rs/hp-game-pavillion-15-ec1073-1s8f3ua-gejmerski-laptop-15-6-quot-fhd-amd-ryzen-5-4600h-8gb-256gb-ssd-geforce-gtx1650-win10-crni.html

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
3 minutes ago, Mikorist said:

I još da nam objasni doktor zašta će mu mašina od 700 evra ? Da kuca na njoj recepte i igra potapanje podmornice. :msn-rofl:

Multimedija. Surfovanje po net-u. GOG.com - igre.

Sa prethodnim laptopom sam igrao bez problema Wow ( sve ekspanzije ) do pre nekih godinu dana kada je krenuo da "štuca". :)

Supruga koristi takođe laptop ( surf, par igrara sa Fb koje su verovali ili ne ča postale i zahtevnije od Wow-a nekada ).

Igram Fishing Clash na mobilnom ( iPhone ),. Na starom laptopu nisam uspeo da pokrenem igru jerbo traži 8 Gb memorije.

https://fishingclash.game/

Valjalo bi da se igra na laptopu ( vodim jedan dobar Klan Pecaroši SRB i idem nam dosta dobro ). :rolleyes:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pa ne znam baš, nije fer odnos prema vansoftverašima, a ni softveraši baš nešto ne rade simulacije crne rupe, da im trebaju umreženi klasteri. :) 

Dovoljno resursa traži multimedija, praktično može sve da ih zauzme, kao i hrom i opera, ladno se uvaljkaju u komplet memoriju

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 2 minuta, vladd reče

nije fer odnos prema vansoftverašima, a ni softveraši baš nešto ne rade simulacije crne rupe,

ama znam lično softveraše sa platom od 2K evra koji rade na raspalim laptopovima od pre 10 godina.

više para daju za sredstva protiv hemoroida :msn-rofl:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Multimedija. Surfovanje po net-u. GOG.com - igre.
Sa prethodnim laptopom sam igrao bez problema Wow ( sve ekspanzije ) do pre nekih godinu dana kada je krenuo da "štuca".
Supruga koristi takođe laptop ( surf, par igrara sa Fb koje su verovali ili ne ča postale i zahtevnije od Wow-a nekada ).
Igram Fishing Clash na mobilnom ( iPhone ),. Na starom laptopu nisam uspeo da pokrenem igru jerbo traži 8 Gb memorije.
https://fishingclash.game/
Valjalo bi da se igra na laptopu ( vodim jedan dobar Klan Pecaroši SRB i idem nam dosta dobro ). :rolleyes:

Izostade ono “zato sto mi se tako sviđa i čini me srećnim, hoću i mogu”.
Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...