Jump to content

Laptop - koji model, gde kupiti i ostalo


Doktor

Preporučeni Komentari

Nije zgoreg gledati da laptop ima M.2 port za SSD i mesto za 2,5" HDD.

Meni ispala najjeftinija kombinacija sa većim klasičnim HDD, dodao M.2 NVME SSD za sistem i cepaj. Mesta kolko voliš. Ovo iz Doktorovog posta je taman takvo... Trošim tu seriju samo model stariji par godina.

Momentalno sam se "prebacio" na ComTrade aka CT Shop i našao ovo :

https://www.ctshop.rs/hp-game-pavillion-15-ec1073-1s8f3ua-gejmerski-laptop-15-6-quot-fhd-amd-ryzen-5-4600h-8gb-256gb-ssd-geforce-gtx1650-win10-crni.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Mikorist said:

I još da nam objasni doktor zašta će mu mašina od 700 evra ? Da kuca na njoj recepte i igra potapanje podmornice. :msn-rofl:

Multimedija. Surfovanje po net-u. GOG.com - igre.

Sa prethodnim laptopom sam igrao bez problema Wow ( sve ekspanzije ) do pre nekih godinu dana kada je krenuo da "štuca". :)

Supruga koristi takođe laptop ( surf, par igrara sa Fb koje su verovali ili ne ča postale i zahtevnije od Wow-a nekada ).

Igram Fishing Clash na mobilnom ( iPhone ),. Na starom laptopu nisam uspeo da pokrenem igru jerbo traži 8 Gb memorije.

https://fishingclash.game/

Valjalo bi da se igra na laptopu ( vodim jedan dobar Klan Pecaroši SRB i idem nam dosta dobro ). :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ne znam baš, nije fer odnos prema vansoftverašima, a ni softveraši baš nešto ne rade simulacije crne rupe, da im trebaju umreženi klasteri. :) 

Dovoljno resursa traži multimedija, praktično može sve da ih zauzme, kao i hrom i opera, ladno se uvaljkaju u komplet memoriju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Multimedija. Surfovanje po net-u. GOG.com - igre.
Sa prethodnim laptopom sam igrao bez problema Wow ( sve ekspanzije ) do pre nekih godinu dana kada je krenuo da "štuca". [emoji4]
Supruga koristi takođe laptop ( surf, par igrara sa Fb koje su verovali ili ne ča postale i zahtevnije od Wow-a nekada ).
Igram Fishing Clash na mobilnom ( iPhone ),. Na starom laptopu nisam uspeo da pokrenem igru jerbo traži 8 Gb memorije.
https://fishingclash.game/
Valjalo bi da se igra na laptopu ( vodim jedan dobar Klan Pecaroši SRB i idem nam dosta dobro ). :rolleyes:

Izostade ono “zato sto mi se tako sviđa i čini me srećnim, hoću i mogu”[emoji16][emoji16][emoji16].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobra sprava je dobra sprava, mogao je Mika da sluša onu svoju elektronsku muziku i sa D klasom, pa eto...msm kao i ostali softveraši :D

Plus, nije red da se troše dečiji računarčići od 300 evra...pogotovo što su izvor potencijalnih uskih grla i problema. Od kvaliteta tastature, pa do poslednjeg šrafčića. A nije ih ni gušt apgrejdovati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...