Jump to content

Potražujem USB to COAX kabl


milan p.

Preporučeni Komentari

pre 5 minuta, gluv_i_udaren reče

Možeš i SPDIF sa laptopa da koristiš, ne mora sa USBa

Nemogu jer je neki glupi spdif...To ke ujedno i izlaz za slušalice. Nemogu da nađem po specifikaciji laptopa da li je ujedno i optical ili kebona kombinacija mono džek na coax...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 6 minuta, Zen Mod reče

ako ima optical, ako je enabled, mora da svekli iz rupice

da prostis

Da prostiš ne videh do sada rupicu iz koje svetli 😆...Šalu na stranu, probao sam, stavio digital output na enable, pustio nešto sa winampa, logično zvučnici na laptopu ne rade ali ni ne svetli iz spdif out...Koja druga varijanta može da bude? Da postoji neki adapter koji sa "stereo izlaz" pretvara u coax? Pod uslovom da se i u samom laptopu menja nešto(izborom digitalnog outputa) da on šalje umesto analognog(za sluške) digitalni signal, preko istog konektora...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 12 minuta, Mentok reče

Vidi, nije skupo da kupim i probam...Opet kažem, kada sam pustio preko digital outputa signal i pogledao u spdif konektor, ne videh da svetli crveno. Ali, možda i neće da svetli dok mu se, s oproštenjem, ne umetne kabl...

Probam pa javim.Hvala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem li ga, ne moš bit siguran nikad, ali što kažeš nije skupo za probati, nadam se da će ti to rešiti problem, a ako ne eto još jedan kabl sa strane koji će jednom za nešto da posluži a možda i neće, puna ih je svaka poštena kuća:hunter:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 19 minuta, ZASto reče

Tebi je digital output SPDIF (koaks) a ne TOSLINK (staklence).

Biće da Zen-u nešto pogrešno zasveklelo :D

Koji je laponac u pitanju?

Prapotopski Acer Aspire 4810T. Ja sam očigledno isuviše glup da nađem konkretno za njega kog je tipa spdif izlaz...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...