Jump to content

Paypal - Srbija


Zen Mod

Preporučeni Komentari

a koja je prednost paypala u odnosu na placanje karticom preko neta?

Ne distribuiraš svoje podatke i broj kartice svakome već samo PayPalu koji je tvoj posrednik.PayPal štiti tvoj pravni interes u slučaju problema u transakciji. Sudskim putem u tvoje ime utužuje dug.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a koja je prednost paypala u odnosu na placanje karticom preko neta?

Možeš da kupuješ od fizičkog lica + napiše cenu <20e (zajedno sa shipping-om) pa možeš da se provučeš bez carine.Karticom možeš da kupuješ samo od pravnog lica a carinici u ovom slučaju praštaju vrlo retko bez obzira na cifru.EDIT: Plus ovo iznad, ofkors...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se npr. kupi nešto na eBay-u preko PayPal-a, i roba se ne dobije, veći deo novca refundira PayPal. Ako ne otkriju šta se desilo sa pošiljkom, što je skoro nikada.Naravno, zbog toga postoji i tracking pošiljki, pa se zna gde je nestala (zagubila se), i zbog čega. Poenta je da naša zemlja neće da odgovara za tracking pošiljki. Pogađate sa koje strane grane paketi nestaju, a da za to niko ne odgovara? Plus, propisima Narodne banke ne može se primati novac iz inostranstva na (devizni) račun.A i glavna poenta je rečena još u postu No 6. i ponešto posle....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuj, zapitao sam se otkud mi na dno dospeli, a posle kapiram da smo uvek bili tu... na dnu... Ovde je bilo more, a ovo ovde dno... Dakle, nismo mi nikada ni imali prave šanse da isplivamo na površinu... :buehehe:

Top lista nadrealista - Dno dna!! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo mala ispravka: generalno, može se primati novac iz inostranstva na devizni račun, govorim iz ličnog iskustva.

Moze, i ja imam slicna iskustva, ali te isto tako podrobno propitaju, zasto , od strane koga, da li porodica u pitanju, itd.itd :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da... Ali neko drugi to ne mora da radi... :lightbulb: M sta vredi pay pal kad ce opet da bude drkanje sa carinomi ucenjivanje do besvestima ni pile bre nemoze ni da udje ni da izadje iz srbije... :blackeye:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

daj pogledajte ostale vesti sa site--a.. ljudi imaju toliko duha i sarma, da je tesko ne procitati jos nesto pored ove laprdije u vezi paypal-a

Misliš nešto kao "Lady Gaga je Dragana iz Kruševca"...  :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...